Nový rodinný dům BLANKA 2.01 s garantovnou cenou realizace 1 526 000 Kč

Rodinný dům BLANKA 2.01 je přízemní bungalov, nabízí 97 m2 užitné plochy a dispozici 4+kk. Tento rodinný dům Vám jako dřevostavbu postavíme s garantovnou cenu realizace na klíč
za 1 526 000 Kč+DPH.
Uvedená cena obsahuje kompletní projektovou dokumentaci. Podrobné informace o této nabídce získáte v kanceláři Atelieru NÁŠ DŮM.


číst více

Nový rodinný dům Romana 1.02

Rodinný dům Romana 1.02 je na rozdíl od ostatních projektů domů zpracován v konstrukčním systému UNIKA. Cena materiálu pro uzavřenou hrubou stavbu vychází na 457 000 Kč, celková úspora na stavebním materiálu oproti ceníkovým cenám pro celý RD činí 336 000 Kč. Tyto výhody získáte v rámci programu RODINNÝ DŮM s BONUSEM.

číst více

Volná vstupenka na 18. Hradeckou stavební výstavu

Navštivte 18. Hradeckou stavební výstavu díky volné vstupence a přijďte si pro katalog projektů NÁŠ DŮM, který zísláte na veletru ZDARMA.

číst vícePokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.