NEJŽÁDANĚJŠÍ PROJEKTY RODINNÝCH DOMŮ V ROCE 2012

Připravili jsme přehled nejžádanějších projektů rodinných domů Atelieru NÁŠ DŮM za rok 2012. Stále pokračuje poptávka po menších rodinných domechnízkými energetickými nároky na vytápění. Přehled nejžádanějších projektů najdete na www.nasdum.cz společně s kompletní nabídkou typových projektů, která se v loňském roce rozrostla již na 650 projektů rodinných domů.

číst více

ZVÝHODNĚNÉ CENY INDIVIDUÁLNÍCH PROJEKTŮ

Všechny zájemce o projektovou dokumentaci pro individuální rodinné domy bychom rádi informovali o našem novém ceníku pro individuálním projekty rodinných domů a nových zvýhodněných cenách na projektové práce.
Díky zvýhodnění můžete ušetřit až 28 000 Kč.
Kompletní informace na www.nasdum.cz, nebo v kanceláři Atelieru NÁŠ DŮM na tel. 211 155 199 a info@nasdum.cz

číst více

CENOVĚ DOSTUPNÉ RODINNÉ DOMY

V nabídce domů s garantovanou cenou naleznete 19 bungalovů již od 767 500 Kč a 26 patrových rodinných domů již od 1 036 500 Kč. Garantovaná cena realizace je včetně kompletní projektové dokumentace pro stavební povolení.

Více informací na www.nasdum.cz, nebo v naší kanceláři tel. 211 155 199, info@nasdum.cz.

číst více

VSTUPENKA NA HRADECKOU STAVEBNÍ VÝSTAVU - ZDARMA

Získejte ZDARMA vstupenku na 16. Hradeckou stavební výstavu, která proběhne ve dnech 22. - 24. 3. 2013 v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové.

Na výstavě můžete získat prezentační materiály naší společnosti Atelier NÁŠ DŮM s informacemi o námi nabízených službách:
- typové a individuální projekty RD
- projekty rekonstrukcí
- zpracování Průkazu energetické náročnosti budovy
- zpracování Energetického posudku budovy

stáhnout vstupenku

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.