ATELIER NÁŠ DŮM NA VÝSTAVĚ DŘEVOSTAVBY 2012

23. - 26. února se na výstavišti v Holešovicích uskuteční 7. Mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů a úspor energií DŘEVOSTAVBY 2012. Tak jako v předchozích ročnících bude na výstavě prezentovat svoji nabídku i naše společnost Atelier NÁŠ DŮM s.r.o..

číst více

NOVÁ OKNA NA ČESKÉM TRHU

Chceme vám, představit okna, která díky použitým inovacím představují energeticky úsporné stavební prvky pro požadavky budoucnosti.

číst více

V PRAZE JE VÍCE NEŽ 2600 NEPRODANÝCH BYTŮ

Ani zvýšení prodejů nových bytů loni v Praze nezmenšilo počet postavených, ale neprodaných bytů. V hlavním městě je nyní přibližně 2600 až 2700 neprodaných bytů, což je zhruba stejně jako před rokem. Oznámila to developerská společnost Trigema, která prodeje bytů v Praze sleduje.

číst více

ZELENÉ STŘEŠNÍ ZAHRADY ISOVER

Zateplená střecha může být nejenom ochrana před unikajícím teplem, ale může být i krásná tak, že se na ni budeme rádi vracet a trávit tam příjemné chvilky, které nám dají zapomenout alespoň na moment shonu velkoměsta. Řeč je o střešních zahradách, které má nově ve svém sortimentu i firma Isover.

číst více

CHCETE RYCHLE KVALITNÍ STROPY?

Keramické stropní panely CZ-JW mají kromě rychlé pokládky, vyřešených komínových výměn, prostupů, průvlaků a balkónů i dvojnásobnou únosnost oproti normě. Tyto panely přitom lze vyrobit do délky až 8,1 metru. A pokud chcete svým stropem i vytápět, můžete sáhnout po keramických stropních topných panelech, takzvaných KLIMA STROPECH. Mají lepší tepelné záření než běžné topné systémy, nevysušují vzduch a na rozdíl od topných těles nenarušují místnost.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.