Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Vstupenka na veletrh DŘEVOSTAVBY 2014 ZDARMA

100 nejrychlejších zájemců o projekty rodinných domů firmy Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. získá ZDARMA vstupenku na veletrh DŘEVOSTAVBY 2014.
Veletrh se uskuteční od 6. do 9. 2. v Průmyslovém paláci na výstavišti v Holešovicích.

číst více

Získejte ZDARMA vybavení domu v hodnotě 60 000 Kč

6. - 9. února se na výstavišti v Holešovicích uskuteční 9. Mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů DŘEVOSTAVBY 2014. Tak jako v předchozích ročnících bude na výstavě prezentovat svoji nabídku 650 projektů a rodinných domů s garantovanou cenou i Atelier NÁŠ DŮM (stánek č. LK13).

číst více

Náš dům-dům bez závad - Fasáda z lícových cihel

Fasáda tvořená lícovými cihlami, nebo cihelnými obkladovými pásky, je originální, krásná a také užitečná. Originalitu a krásu vidíte hned, o její užitečnosti se přesvědčíte až léty. Je totiž bezúdržbová a navíc může vydatně přispět ke snížení nákladů na vytápění či naopak ochlazení interiéru.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.