Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


VÝKAZ VÝMĚR SOUČÁSTÍ TYPOVÉHO I INDIVIDUÁLNÍHO PROJEKTU

Výkaz výměr, prací a materiálu slouží nejen jako podklad pro zpracování cenové nabídky pro stavbu Vašeho domu dodavatelem (nebo dodavateli – v případě výběrového řízení) ale především bez výkazu jsou cenové nabídky jednotlivých potencionálních dodavatelů velice špatně porovnatelné.

číst více

NEJŽÁDANĚJŠÍ PROJEKTY RODINNÝCH DOMŮ V ROCE 2011

Přehled nejžádanějších projektů rodinných domů Atelieru NÁŠ DŮM z roku 2011 potvrdil pokračující trend v zájmu a poptávce o menší rodinné domy a rodinné domy s nízkými energetickými nároky na vytápění – tedy rodinné domy s nízkými provozními náklady. Kompletní přehled 14 nejžádanějších projektů s veškerými identifikačními údaji najdete na www.nasdum.cz.

číst více

KATALOG S UNIKÁTNÍM PROTIPOŽÁRNÍM ŘEŠENÍM

Společnost STOMIX již 19 let vyrábí a dodává zateplovací systémy, které jsou uzpůsobeny na míru a mají ověřený předpoklad dlouhodobé životnosti.
V novém katalogu najdete zcela nové unikátní protipožární řešení či zateplovací systém pro dřevostavby a montované stavby, který je dnes jedním z prvních certifikovaných systémů v Evropě.

číst více

PRODLUŽTE SI STAVEBNÍ SEZÓNU POUŽITÍM PROFIMIX

KM Beta a.s. představuje řadu suchých maltových směsí KMB Profimix se zimní úpravou. Součástí jsou speciálně upravené cementové potěry, zdící malty a tepelně izolační malta se zimní úpravou, které mohou být aplikovány i při teplotě pod bodem mrazu.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.