NÁŠ DŮM-DŮM BEZ ZÁVAD — ZDRAVÍ OD SKLEPA AŽ PO STŘECHU

Novodobým trendem ve stavebnictví je výstavba tzv. zdravých domů, které jsou garancí kvalitního a zdravého bydlení. Složení stavebního materiálu se tak staví do popředí a je důležitým kritériem pro to, aby se postavil dům se zdravým vnitřním klimatem. Ideální volbou v tomto směru je kompletní stavební systém Ytong, který je možné použít na stavbu rodinného domů od sklepa až po střechu.

číst více

NÁŠ DŮM-DŮM BEZ ZÁVAD — JAKÁ JE OPTIMÁLNÍ VOLBA PRO OBVODOVÉ ZDIVO RODINNÉHO DOMU?

Snad každý stavebník rodinného domu pečlivě promýšlí, jaký dům si postaví, na jakém místě a podle jakého projektu. Se stejnou péčí je potom potřeba věnovat se i výběru materiálu, ze kterého bude dům postaven a bude tak splňovat pocit jistoty a bezpečí. Stejně důležitými faktory jsou odpovídající komfort při zachování hospodárnosti domu při jeho užívání, aby nebylo pohodlí draze vykoupeno nepřiměřenými platbami za spotřebované energie za vytápění v zimě nebo naopak za chlazení v horkém létě.

číst více

NÁŠ DŮM-DŮM BEZ ZÁVAD — CHYTRÉ ZDIVO PRO VÁŠ DŮM

Budoucnost energeticky úsporného bydlení je spojena i s vícevrstvými zdicími systémy. Moderní stavební praxe vidí potenciál v nízkoenergetických a pasivních domech. Dnešním investorům již nestačí jen atraktivní vzhled a vysoký komfort bydlení, v posledních letech přibyl i požadavek na co nejnižší energetickou náročnost. Dosud představovaly dominantní stavební materiál pro individuální výstavbu tzv. jednovrstvé konstrukce.

číst více

NÁŠ DŮM-DŮM BEZ ZÁVAD — DŘEVOSTAVBA ZE SENDVIČOVÉ KONSTRUKCE

Volba realizace rodinného domu formou dřevostavby je výhodná pro její výborné tepelně-izolační vlastnosti při relativně tenké konstrukci obvodového pláště. Snížením tloušťky obvodových konstrukcí se docílí nárůstu užitných metrů při zachování stávající zastavěné plochy.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.