JAK SPRÁVNĚ VYBRAT RODINNÝ DŮM ?!

Atelier NÁŠ DŮM přichází s novou službou, která zájemcům o stavbu rodinného domu nejen usnadní výběr rodinného domu, ale zároveň jim umožní zpřehlednit veškeré jejich požadavky, nároky a představy o rodinném domě.

číst více

STOP VYSOKÝM ÚČTŮM ZA ENERGIE

S Isoverem nyní můžete ušetřit dvojnásobně. Získejte slevu na izolace Isover, zateplete Váš dům a plaťte tak méně za vytápění. V prosincovém vydání časopisu Můj Dům máte příležitost získat kupón, který Vás opravňuje k nákupu vybraných výrobků Isover pro zateplení fasády a střechy se zajímavými slevami.

číst více

HELLA - ORIGINÁLNÍ ŘEŠENÍ PRO VÁŠ RODINNÝ DŮM

Rakouská společnost Hella nabízí originální řešení zastínění Vašeho rodinného domu pomocí široké nabídky venkovních i vnitřních žaluzií. HELLA vyvinula tvar lamel ve formě S a tak vytvořila venkovní žaluzie pro všechny tvarové linie.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.