ATELIER NÁŠ DŮM NADĚLUJE DŘÍV NEŽ JEŽÍŠEK!

Jako vánoční dárek jsme připravili pro zájemce o rodinné domy 10 nejžádanějších projektů z nabídky Atelier NÁŠ DŮM za bezkonkurenční cenu 15. 000,- Kč vč. DPH.

Nabídku projektů rodinných domů a více informací naleznete na: www.nasdum.cz/akce-15000-kc

číst více

NÁŠ DŮM-DŮM BEZ ZÁVAD — STAVBA ZÁKLADOVÝCH KONSTRUKCÍ

Základová konstrukce je jednou z nejdůležitějších částí stavby – na různých typech zeminy musí vytvořit stabilní podklad, který bude přenášet celé zatížení do terénu. Při volbě vhodného typu konstrukce je proto třeba zvážit, jaké bude zatížení základů vrchní stavbou a záleží i na stavu podloží, které je zjištěno geologickým průzkumem.

číst více

PASIVNÍ DŮM KROK ZA KROKEM - OKNA A VCHODOVÉ DVEŘE

Při stavbě nízkoenergetických a pasivních domů se klade důraz na dokonalé utěsnění. Proto se mění i konstrukce oken a je nutné zlepšit jejich utěsnění z vnitřní strany, abychom zabránili pronikání vlhkého vzduchu z interiéru do okna. Samotná okna a dveře jsou tedy nedílnou součástí kvalitní obálky pasivního domu, které mohou velice zásadně ovlivnit tepelnou bilanci domu.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.