Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


ZNÁME VÝHERCE 50% SLEVY NA PROJEKT A AŽ 41% SLEVY NA STAVEBNÍ MATERIÁL PRO RODINNÝ DŮM

Ze všech účastníků další ankety která probíhala v termínu 3.9.—17.10.2012 na stránkách www.nasdum.cz jsme vylosovali 10 výherců, kteří získávají možnost využít 50% slevy na projekt rodinného domu a až 41% slevu na stavební materiál pro rodinný dům od společnosti KM BETA a.s..

číst více

INTERNORM ZVE NA VÝSTAVU PASIVNÍCH DOMŮ V BRNĚ

Zajímají Vás nejnovější trendy v oblasti pasivních domů? Chystáte se stavět vlastní dům nebo jste stavební firma? Pak právě pro Vás je určen mezinárodní veletrh PASIVNÍ DOMY 2012, který se koná ve dnech 25. - 26. října 2012 na brněnském výstavišti v pavilonu A2. Veletrh je otevřen široké veřejnosti a vstup je pro všechny zdarma. Akce je jedinečnou příležitostí, jak se dozvědět aktuální informace z oblasti pasivních domů – osvědčené materiály, výrobky, systémy a služby.

číst více

POHRAJTE SI SE „SLEVOVOU SKLÁDAČKOU“ KM BETA A UŠETŘETE PŘI STAVBĚ!

Možností poskládat si slevy na míru své stavbě zpříjemnila KM BETA investorům závěr letošní sezóny. V rámci podzimní slevové skládačky totiž výrobce, společnost KM Beta, nabízí slevy na jednotlivé systémy ve výši 15 až 40 % a navíc možnost individuálních slev! Akce platí do konce listopadu.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.