OD 1.10. ZMĚNA ADRESY KANCELÁŘE A KONTAKTŮ

Od 1. 10. naše společnost Atelier NÁŠ DŮM přestěhovala svou kancelář na novou adresu: U Strouhy 3 v Praze 9 Miškovicích. S přestěhováním kanceláře dochází i ke změně tel. čísel, nový telefon do kanceláře je: 211 155 199. Kompletní podrobné informace včetně mapy a popisu spojení naleznete na našich internetových stránkách. Rádi Váš přivítáme v nové kanceláři na bezplatné konzultaci k námi nabízeným službám.

číst více

ANKETA KM BETA PRODLOUŽENA DO 17. 10.

Do 17. 10. jsme prodloužili možnost získat 50% slevu na projekt rodinného domu a balíček slev ve výši až 41%, díky kterým můžete ušetřit až 150 000 Kč při výstavbě Vašeho nového rodinného domu. Stačí se zúčastnit ankety na našich stránkách www.nasdum.cz.

číst více

VÝHERCI Z VÝSTAVY FOR ARCH 2012

Ze všech řádně vyplněných anketních lístků z výstavy FOR ARCH 2012 jsme vylosovali výherce Typového projektu rodinného domu ZDARMA, Studie-návrhu individuálního rodinného domu ZDARMA a 3 výherce Průkazu energetické náročnosti budovy ZDARMA.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.