Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


PRO PRVNÍCH 100 ZÁJEMCŮ MÁME KATALOG NÁŠ DŮM XXV ZDARMA

Pokud plánujete výstavbu rodinného domu, mělo by Vás zajímat nové vydání katalogu projektů rodinných domů NÁŠ DŮM XXV - „NÁŠ DŮM – DŮM BEZ ZÁVAD“, který vydává Atelier NÁŠ DŮM.

číst více

TEPLO UVNITŘ A HLUK VENKU - ZÁKLADNÍ PARAMETRY KVALITNÍCH PLASTOVÝCH OKEN

Tak by se s trochou nadsázky daly popsat důležité charakteristiky oken Stavona. Pojďte se s námi podívat blíže na skutečnosti, jak tato okna splňují podstatné požadavky moderní doby, norem i investorů.

číst více

JE LEPŠÍ INVERTOR NEBO ZAPNUTO/VYPNUTO?

Dodavatelé invertorů používají při srovnání analogii s provozem auta. Invertor zrychluje a zpomaluje, kdežto zapnuto/vypnuto běží podstatně kratší dobu a v ideálních otáčkách, přesně pro které byl optimalizován a vyroben. Ani pomaleji, ani rychleji, v ideálních otáčkách. Jdeme to vyzkoušet prakticky.

číst více

PASIVNÍ DŮM KROK ZA KROKEM - HRUBÁ STAVBA

Hrubá stavba je zpravidla rychlá. Dům vyroste před očima a najednou prostě stojí, pak ale přichází to horší a pomalejší, dokončovací práce. U pasivních domů je důležité dbát na kvalitní provedení obálky domu. I z tohoto důvodu je potřeba hlídat provedení hrubé stavby, zaměřit se na detaily, které bychom již později nemuseli být schopní vyřešit.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.