Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


NAVŠTIVTE NÁS NA VÝSTAVĚ FOR ARCH 2012

Využijte možnost získat:

typový projekt rodinného domu - ZDARMA
Studii individuálního rodinného domu - ZDARMA
katalog NÁŠ DŮM XXIII - ZDARMA

ve dnech 18 - 22. 9. na stánku Atelieru NÁŠ DŮM č. 1 v sektoru C v hale 1.

číst více

ANKETA KM BETA - AŽ 41% SLEVA NA STAVEBNÍ MATERIÁL PRO 10 VÝHERCŮ

Společně s partnerskou firmou KM Beta a.s. jsme pro návštěvníky našich stránek připravili v termínu od 3. 9. 2012 do 30. 9. 2012 další anketu se slosováním o výhry. Ze všech účastníků ankety, kteří dodrží její pravidla, bude po jejím ukončení slosováno celkem 11 výherců. Vyplnění ankety Vám zabere max. 5 minut. Přehled výher je uveden níže:

číst více

WIENERBERGER NA FOR ARCHU PŘEDSTAVÍ ZBRUSU NOVOU CIHLU!

Na návštěvníky expozice společnosti Wienerberger na stavebním veletrhu FOR ARCH v Praze Letňanech čekají dvě novinky. Představena bude nová cihla plněná minerální vatou POROTHERM 30 T Profi, určená pro stavbu energeticky úsporných rodinných domů na úrovni nákladového optima a nový katalog konstrukčních detailů určený především pro projektanty a stavitele.

číst více

KOMÍN SCHIEDEL TEĎ ZA VÝHODNOU CENU

Jestliže dosud existovalo nemalé procento investorů, kteří by rádi zvolili nejbezpečnější řešení odvodu spalin, ale bránila jim v tom domněle vysoká cena, nyní platí, že ten nejlepší komín na trhu mohou mít všichni. Komínový systém Schiedel od největšího evropského výrobce totiž nově získáte již od 16 800 Kč bez DPH.

číst více

SÁDROVÉ OMÍTKY JSOU HITEM

Není to tak dlouho, co byly sádrové omítky brány jako zbytečný luxus. Ta doba je už ale nenávratně pryč. A to nejen z hlediska ceny, ale i poptávky a přístupu investorů i dodavatelů (stavebních firem). Sádrové omítky nabízejí mnoho pozitivních vlastností.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.