Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


30 NEJŽÁDANĚJŠÍCH PROJEKTŮ RODINNÝCH DOMŮ

Na stránkách www.nasdum.cz jsme rozšířili nabídku našich nejžádanějších typových projektů z 15 na 30 rodinných domů.


číst více

TO PRAVÉ PRO VAŠE AUTO - GARÁŽE GARAND

Garáže DAHMIT V ČR nabízené a prodávané pod obchodním názvem GARAND jsou po osazení na základové pasy hotovým výrobkem s okamžitou možností užívání. Garáž GARAND je vyráběna na základě individuálního požadavku - objednávky zákazníka. Mimo základní vybavení (viz. tabulka) je možné garáž vybavit dle požadavku objednatele - elektroinstalací, bočními vchodovými dveřmi, okny, sekčními výklopnými vraty, dálkovým ovládáním apod.

číst více

KMB SENDWIX – CHYTRÉ ZDIVO PRO VÁŠ DŮM

Budoucnost energeticky úsporného bydlení je spojena i s vícevrstvými zdicími systémy. Moderní stavební praxe vidí potenciál v nízkoenergetických a pasivních domech. Dnešním investorům již nestačí jen atraktivní vzhled a vysoký komfort bydlení, v posledních letech přibyl i požadavek na co nejnižší energetickou náročnost.

číst více

POSOUZENÍ DENNÍHO OSVĚTLENÍ MÍSTNOSTI - PRAVIDLO 1/10 NESTAČÍ

Často se při řešení kvantity denního osvětlení uchylujeme k zjednodušujícímu pravidlu 1/10 prosklenné plochy vůči ploše místnosti. Z následujícího posudku, který zpracovala FAST VUT Brno jasně vyplývá, že toto pravidlo není vždy zárukou správně navrženého osvětlení místnosti.

číst více

PASIVNÍ DŮM KROK ZA KROKEM - O PROJEKTU

Projekt rodinného domu VERONIKA 3.01 je řešen v pasivním energetickém standardu, a je zároveň první referenční stavbou zařazenou v projektu SENUB – uskupení výrobců, dodavatelů a projektantů garantující od sofistikovaného projektu pasivního domu až po výběr a použití kvalitních materiálů vhodných pro nízkoenergetické až pasivní domy.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.