Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


NOVÝ KATALOG RODINNÝCH DOMŮ NÁŠ DŮM XXIII JIŽ ZA 3 TÝDNY, VYUŽIJTE MOŽNOSTI ZVÝHODNĚNÉ PŘEDOBJEDNÁVKY

Katalog bude v prodeji za 99,- Kč a již nyní až do 12. 9. 2012 si ho můžete na našich webových stránkách www.nasdum.cz předobjednat za zvýhodněnou cenu 68 Kč. Katalog Vám bude doručen na dobírku po svém vydání v druhé polovině září 2012. K ceně katalogu bude připočteno poštovné.

číst více

UKÁZKA DALŠÍCH NOVÝCH PROJEKTŮ V NABÍDCE

Představujeme další nové projekty rodinných domů, které s blížícím se vydáním nového čísla katalogu NÁŠ DŮM XXIII - OD PROJEKTU PO REALIZACI rozšiřují naší nabídku 650 typových projektů. Jedná se o nový přízemní rodinné domy - tzv. bungalov a rekreační dům.

číst více

ZELENÁ ÚSPORÁM KONČÍ. NAHRADÍ ÚVĚR S NÍZKÝMI ÚROKY PŮVODNÍ DOTACI?

S koncem roku 2012 skončí i dotační program státu Zelená úsporám, který podporoval zateplování domů a tím energetické úspory energie a využití obnovitelných zdrojů energie v rodinných a bytových domech.

číst více

JAK NA NÍZKOENERGETICKOU STAVBU? ZEPTEJTE SE NA STAVEBNÍM VELETRHU FOR ARCH 2012

Chcete bydlet moderně a zbytečně neutrácet za energie? Novinky o nízkoenergetickém stavění, které hýbou současným světem stavebnictví, nabídne jako nosné téma letošní mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH a souběžné tematické veletrhy. Architekty, projektanty, techniky, ale také širokou veřejnost každoročně láká tato tradiční přehlídka aktualit a trendů ze stavebního průmyslu.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.