VÝHERCI ANKETY NÁŠ DŮM 2012

Dnes 2. 8. 2012 proběhlo v kanceláři naší firmy losování z účastníků letní ankety. Celkem bylo losováno 10 výherců, jako hlavní výhra byl pro účastníky ankety připraven typový projekt rodinného domu z naší nabídky, kterou najdete na www.nasdum.cz ZDARMA.

číst více

UKÁZKA NOVÝCH PROJEKTŮ RODINNÝCH DOMŮ

Práce na novém katalogu NÁŠ DŮM XXIII – OD PROJEKTU K REALIZACI jsou v plném proudu. My jsme se rozhodli představit Vám dva nové rodinné domy, o jejichž projekty rozšíříme s vydáním katalogu naši nabídku.
Katalog vychází před výstavou FOR ARCH 2012, a na výstavě bude k zakoupení za poloviční cenu 50 Kč.

číst více

ŘEKNĚTE SI O NÁŠ KATALOG RODINNÝCH DOMŮ

Chystáte se stavět dům a hledáte projekt? Pak zalistujte v novém vydání našeho katalogu rodinných domů s dlouholetou tradicí NÁŠ DŮM XXII – Typové a individuální projekty a vyberte si právě Váš dům. V katalogu velký výběr typových projektů z naší nabídky a mnoho dalších zajímavých informací.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.