Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Vyšel nový katalog NÁŠ DŮM XXVII – Bungalovy projekty

V září roku 2014 vydává Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. v pořadí již 27. vydání katalogu NÁŠ DŮM. Katalog nese podtitul „Bungalovy projekty“ a kromě celkové nabídky 650 projektů rodinných domů se blíže zaměřuje na představení nejžádanějších projektů přízemních rodinných domů, tzv. bungalovů z nabídky Atelieru NÁŠ DŮM. Katalog NÁŠ DŮM XXVII obsahuje také nabídku rodinných domů s garantovanou cenou, které se jako dřevostavby dají pořídit již od 0,8 mil. na klíč.

číst více

Materiál pro uzavřenou hrubou stavbu za 830 000 Kč

Využijte nabídky programu RODINNÝ DŮM S BONUSEM a získejte materiál pro stavbu uzavřené hrubé stavby pro rodinný dům IRMA 5.01 o 13% levněji oproti cenám dodavatelů materiálů a výrobků.

číst více

Vybíráme dveře se společností SOLODOOR

Interiérové dveře má doma každý. Je ovšem jednoduché je správně vybrat tak, aby nejen ladily se zbytkem interiéru, ale plnily správně i svou funkci? Odborníci společnosti SOLODOOR a.s. přinášejí několik tipů, čemu při výběru dveří do domu či bytu věnovat pozornost.

číst více

KM BETA vybrala vítěze studentské soutěže 2014

Jubilejní 10. ročník studentské soutěže byl zaměřen na bezchybné zpracování projektu energeticky úsporného, nízkoenergetického nebo pasivního domu pro bydlení v systému SENDWIX, dle výběru (rodinný nebo bytový dům, občanská stavba) včetně výpočtu roční tepelné bilance řešené stavby a energetického štítku budovy.

číst více

FV THERM - systém pro podlahové vytápění firmy FV Plast

Protože se nároky na kvalitu a komfort vnitřního prostředí budov neustále zvyšují, jsou tu právě velkoplošné topné a chladicí systémy, které nemalou měrou aktivně přispívají k tvorbě tepelné pohody. Individuální rodinné domy, bytové domy, objekty s kancelářemi a obchody, průmyslové a sportovní haly nebo venkovní plochy – zde všude naleznou uplatnění velkoplošné topné systémy.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.