Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


ATELIER NÁŠ DŮM NA STAVEBNÍM VELETRHU FOR ARCH 2013

který se koná ve dnech 17.9. – 21.9.2013 na výstavišti PVA v pražských Letňanech. Stánek ATELIERU NÁŠ DŮM najdete v hale 1 v sektoru C, číslo stánku 1. ATELIER NÁŠ DŮM jako jeden z hlavních dodavatelů typových a individuálních projektů rodinných domů na českém trhu zde představí novinky, které vznikly ve spolupráci s významnými firmami ve stavebnictví.

číst více

PASIVNÍ DŮM KROK ZA KROKEM - O POZEMKU 

Při výběru stavební parcely existuje celá řada doporučení a parametrů, které je nutné či minimálně vhodné při jejím posuzování pro stavbu rodinného domu zohlednit. Jsou to např.: tvar, velikost, svažitost, členitost pozemku, orientace ke světovým stranám, vstup na pozemek, bezprostřední okolní zástavba, komunikační dostupnost, možnost napojení na inženýrské sítě, vlastní lokalita a její infrastruktura a vybavenost, v neposlední řadě samozřejmě též cena a osobní vazby stavebníka k místu a lokalitě.

číst více

VÝRAZNÉ SLEVY Z CENÍKOVÝ CEN VÝROBCŮ STAVEBNÍCH MATERIÁLŮ

Využijte výhod programu Rodinný dům s bonusem, který vznikl spoluprací firem:
Atelier NÁŠ DŮM — dodavatelem projektové dokumentace rodinných domů
a
Raab Karcher — dodavatelem materiálů a výrobků pro stavbu rodinných domů.

Podrobné informace získáte na www.nasdum.cz/rodinny-dum-s-bonusem

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.