ANKETA NÁŠ DŮM 2012
ZÍSKEJTE PROJEKT RODINNÉHO DOMU ZDARMA

V rámci zkvalitňování našich služeb jsme připravili pro návštěvníky našich stránek www.nasdum.cz v termínu od 15. 6. 2012 do 31. 7. 2012 anketu se slosováním. Ze všech účastníků ankety, kteří dodrží její pravidla, bude po jejím ukončení slosováno celkem 10 výherců velice zajímavých cen. Vyplnění ankety Vám zabere max. 5 minut. Přehled výher je uveden níže:

číst více

LETNÍ HIT: MOBILNÍ PASIVNÍ DŮM ZA 1KČ. PŘIJĎTE SE NA NĚJ PODÍVAT!

Vychutnejte si jedno letní odpoledne v mobilním pasivním domě. A když budete chtít, na podzim už může být celý jen a jen váš. Tento domek se totiž bude dražit v září na AUKRO.cz. A začínáme na pouhé koruně!

číst více

MINISERIÁL - NOVÝ DŮM KROK ZA KROKEM DÍL. Č 16

Další již 16. díl miniseriálu „Nový dům krok za krokem“ od společnosti Atelier NÁŠ DŮM. Miniseriál nabízí čtenářům možnost seznámit se krok za krokem s celým procesem pořízení nového rodinného domu, podrobně popisuje, od kdy lze stavbu užívat.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.