Navštivte stánek Atelieru NÁŠ DŮM na stavebním veletrhu FOR ARCH 2014

16. - 20. září se na výstavišti PVA v Letňanech koná 25. Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2014. Tak jako v předchozích ročnících bude na výstavě prezentovat svoji nabídku projektů rodinných domů Atelier NÁŠ DŮM (stánek č. 1C1).

číst více

Materiál pro uzavřenou hrubou stavbu za 795 000 Kč

Využijte nabídky programu RODINNÝ DŮM S BONUSEM a získejte materiál pro stavbu uzavřené hrubé stavby pro rodinný dům Marie 8.01 o 14% levněji oproti cenám dodavatelů materiálů a výrobků.

číst více

Cihla s vatou: Neobvyklé spojení obvyklých věcí

Cihla s integrovanou izolací není ve stavebnictví novým pojmem, doposud se však cihly plněné minerální vatou vozily ze zahraničí. Od 1. dubna letošního roku se však vyrábějí pod názvem Porotherm T Profi i u nás v nové výrobní lince v cihelně Novosedly na jižní Moravě a v současnosti je lze v rámci tzv. hvězdné nabídky pořídit za zvýhodněnou cenu.

číst více

Za staženou venkovní roletou a přesto za denního světla

Stavitelé a projektanti domů stojí často před rozhodnutím, jaký typ stínící techniky použít. Venkovní žaluzie umožňují regulaci průchodu světla. Mají však nižší odolnost proti větru a za větru nejsou bezhlučné. Hliníkové lamelové rolety jsou odolné proti větru, ale standardní lamely při stažení propouštějí nedostatek denního světla. Tuto nevýhodu rolet řeší patentované lamely „Denní světlo“ vyvinuté společností HELLA.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.