Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


BONUS 15.000 KČ OD YTONGU!

V rámci spolupráce se společností Xella CZ - výrobcem stavebního systému YTONG - Vám nabízíme jedinečnou možnost získat bonus až 15.000 Kč k běžně poskytovaným slevám. Bonus můžete uplatnit v jakýchkoliv stavebninách na základě voucheru, který Vám dodáme spolu se zpracovaný projektem pro stavební povolení pro typový nebo individuální dům.

číst více

POVODNĚ I DOTACE STIMULUJÍ STAVEBNICTVÍ, DAŘÍ SE I STAVEBNÍMU VELETRHU FOR ARCH

Červnové rozsáhlé povodně budou mít značný dopad také na český stavební průmysl. Po řádění vodního živlu přišel na řadu úklid a nezbytná rekonstrukce. Pružně zareagovali na vzniklou situaci organizátoři veletrhu FOR ARCH a do programu nově zařadili např. konferenci o protipovodňových opatřeních.

číst více

ZÍSKEJTE 6 VYDÁNÍ KATALOGU NÁŠ DŮM - DOPORUČTE NÁŠ NEWSLETTER

Odebíráte pravidelně náš newsletter NÁŠDŮM INFOSERVIS?
Pokud víte o zájemcích, kteří se chystají stavět rodinný dům, stavebních dodavatelích, kteří rodinné domy staví doporučte jim náš newsletter.

číst více

JAK VYPADALA NÁVŠTĚVA STAVBY PASIVNÍHO DOMU V ZÁHOŘANECH

Ve čtvrtek 25. 7. 2013 proběhl den otevřených dveří na stavbě vzorového Multi-komfortního pasivního domu v Záhořanech. O tomto projektu jsme Vás informovali již dříve, jelikož autorem projektové dokumentace od studie stavby až po prováděcí dokumentaci je náš hlavní partner Architektonická kancelář Křivka s.r.o..

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.