HODNOTA VĚTŠINY NEMOVITOSTÍ (RODINNÝCH, BYTOVÝCH A OBČANSKÝCH) OD ROKU 2013 ZNATELNĚ POKLESNE - 2. DÍL

Pokračování článku z posledního INFORSERVISu NÁŠ DŮM 10/12 s názvem "Hodnota většiny nemovitostí (rodinných, bytových a občanských) od roku 2013 znatelně poklesne".

číst více

UŠETŘETE POLOVINU NÁKLADŮ NA OBVODOVÉ ZDIVO CELÉ HRUBÉ STAVBY!

Plánujete stavbu rodinného domu? Právě teď je ten nejvyšší čas na koupi stavebního materiálu. Společnost Wienerberger totiž přichází s časově omezenou akcí, kdy vám ke každé zakoupené cihle přidá další zdarma!

číst více

PODLAHOVÉ SYSTÉMY FERMACELL A ZDRAVÉ BYDLENÍ

Elektrosmog, problémy s plísněmi, exhalace plynů ze stavebních hmot a nábytku: mezi našimi vlastními čtyřmi stěnami jsme vystaveni stále silnějšímu zatížení škodlivinami. Proto je stále větší poptávka po ekologických a zdravotně nezávadných stavebních materiálech - zejména mají-li současně vlastnosti zlepšující vzduch v prostoru jako například nové sádrovláknité podlahové prvky FERMACELL greenline.

číst více

UNIPUR – PROMYŠLENÝ SYSTÉM …

UNIPUR je ideální prvek pro střechu - silný a pevný, lehký a cenově výhodný, rafinovaný a mnohostranný, s hotovými nebo rozpracovanými vnitřními stranami, eventuelně i akustickou perforací (UNIPUR – sálová akustika) s opravdu vynikajícím akustickým efektem. Pro každou oblast použití naleznete u nás vyhovující střešní panel.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.