Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


HODNOTA VĚTŠINY NEMOVITOSTÍ (RODINNÝCH, BYTOVÝCH A OBČANSKÝCH) OD ROKU 2013 ZNATELNĚ POKLESNE - 1. DÍL

Skutečná cena nemovitosti (stávajících rodinných a bytových domů) jinak též tržní cena – tedy cena, za kterou by bylo možné pro dům nalézt kupce, ještě ne zcela tak dávno byla většinou dána velikostí domu, kvalitou stavby domu, stářím domu a celkovou vybydleností či zachovalostí.

číst více

UŠETŘETE AŽ 50 % PŘI KOUPI STAVEBNÍCH MATERIÁLŮ!

Plánujete stavbu nebo rekonstrukci domu? Pak vám „padnou do noty“ výroční slevy KM BETA ve výši až 50 %! KM BETA, největší český výrobce betonové střešní krytiny, vápenopískového a páleného zdiva a navíc maltových a omítkových směsí, slaví sto let od zahájení výroby vápenopískového zdiva v Bzenci na Hodonínsku.

číst více

INTERNORM – OKNO STUDIO HF 200 (NOVINKA 2012)

Nové křídlo plošně lícující s rámem podtrhuje minimalistický styl bydlení. INTERNORM, největší výrobce oken v Evropě a vedoucí značka oken v Rakousku, rozšiřuje dále svou nabídku produktů. Společnost uvádí na trh nový okenní systém studio HF 200, jež splňuje závazek INTERNORMU přinášet stále nová řešení v oblasti oken.

číst více

LINDAB RAINLINE, JASNÁ VOLBA KUTILŮ I PROFESIONÁLŮ!

Lindab Rainline je kompletní okapový systém vhodný pro všechny typy střech a krytin. Ocelový, žárově pozinkovaný plech s ochrannou barevnou vrstvou po obou stranách zaručuje vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům, velmi dobrou ochranu proti korozi a přirozeně trvanlivou a přitažlivou povrchovou úpravu. Pro Lindab Rainline je charakteristická vysoká kvalita materiálu a snadná montáž . Na český trh je dodáván od roku 1993 a díky své kvalitě a výjimečnosti se stal jedním z nejoblíbenějších systémů odvodnění střech na trhu.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.