Získejte ZDARMA vybavení domu v hodnotě 60 000 Kč

6. - 9. února se na výstavišti v Holešovicích uskuteční 9. Mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů DŘEVOSTAVBY 2014. Tak jako v předchozích ročnících bude na výstavě prezentovat svoji nabídku 650 projektů a rodinných domů s garantovanou cenou i Atelier NÁŠ DŮM (stánek č. LK13).

číst více

Náš dům-dům bez závad - Stropní konstrukce

Stropní konstrukce jsou nejběžnějšími vodorovnými konstrukcemi v pozemních stavbách. Jejich hlavním účelem je vertikální rozdělení stavby na jednotlivá podlaží a přenos veškerých zatížení z těchto podlaží do svislých nosných konstrukcí a poté do základů stavby. Stropní konstrukce tak zajišťují tuhost a stabilitu budov nebo jejich částí.

číst více

Pohled do světa dřevostaveb

Dřevostavby v Karibských oblastech odolávají tamějším hurikánům, ve Skandinávii vzdorují mrazivým severským zimám, v Kanadě vydrží přívaly sněhu, v Anglii vytváří pohodu bydlení v nevlídných plískanicích, v Japonsku jsou dostatečně seismicky odolné proti zemětřesení…

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.