Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


ZÍSKEJTE VSTUPENKU ZDARMA A NAVŠTIVTE ATELIER NÁŠ DŮM NA VÝSTAVĚ DŘEVOSTAVBY 2013

21. - 24. února se na výstavišti v Holešovicích uskuteční 8. Mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů a úspor energií DŘEVOSTAVBY 2013. Tak jako v předchozích ročnících bude na výstavě prezentovat svoji nabídku i Atelier NÁŠ DŮM (stánek č. L26).

číst více

ZÍSKEJTE VOLNÉ VSTUPENKY NA PRAGOINTERIÉR

Pro každého, kdo správně zodpoví anketní otázku, máme připraveny 2 vstupenky na výstavu Pragointeriér. Navštivte zde stánek Atelier NÁŠ DŮM, kde si můžete prohlédnout nabídku 650 originálních řešení rodinných domů.

číst více

JAK SI SNÍŽIT ENERGETICKOU NÁROČNOST VAŠEHO BYTU, DOMU!?

Od 1. 1. 2013 vznikla dle novely zákona č. 406/2000 Sb., povinnost přikládat Průkaz energetické náročnosti budovy i pro všechny rodinné a bytové domy určené k pronájmu nebo prodeji.
Atelier NÁŠ DŮM je držitelem oprávnění pro zpracování Průkazu energetické náročnosti budovy pro rodinné domy, jednotlivé byty i pro bytové domy.

číst více

VELETRH DŘEVOSTAVBY 2013 ZA DVEŘMI

Podtitul veletrhu DŘEVOSTAVBY 2013 zní 8. mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů a úspor energií. Přesně to také můžete v Holešovicích očekávat. Naprostá většina vystavovatelů předchozích ročníků pokračuje účastí v úspěšné tradici veletrhu DŘEVOSTAVBY a mnoho kvalitních firem bude mít svou premiéru. Podporujeme dřevěné stavby a firmy, které se dřevem pracují. V jednotlivých halách již najdete oborově firmy, které k sobě patří.

číst více

ODBORNÍCI V PORADENSKÉM CENTRU VELETRHU FOR PASIV PORADÍ, JAK DOSÁHNOUT NA MILIONY Z DOTAČNÍCH PROGRAMŮ NA ÚSPORY ENERGIÍ V NEMOVITOSTECH

Již vloni Evropská unie a následně i ČR jasně deklarovala, jakým směrem se bude v následujících letech ubírat stavebnictví a development. Hlavním tématem jednoznačně budou úspory energií.
Dříve zastavené dotační programy Zelená úsporám a Panel + po dvou letech opět ožívají a pozornost bude věnována novostavbám i modernizacím stávajících staveb.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.