Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Nové ceny projektů rodinných domů již od 18 000 Kč

Pro rok 2012 jsme aktualizovali ceny všech 550 typových projektů rodinných domů v naší nabídce. Rodinné domy jsou nově rozděleny podle náročnosti projektové dokumentace do 6 cenových kategorií, objednat tak můžete vybrané projekty pro stavební povolení nebo ohlášení stavby již od 18 000 Kč.

číst více

Úpravy typového projektu v základní ceně dokumentace

Pokud jste si vybrali v naší nabídce typových projektů rodinný dům, ale chtěli byste dům přizpůsobit Vaší individuální představě, drobné úpravy (např.: posunutí nenosné příčky, menší úpravy vnějších i vnitřních otvorů tj. oken a dveří, atd.) Vám zpracujeme v základní ceně typové dokumentace.

číst více

Pro velký zájem přidává Wienerberger fórum termíny v Praze a v Brně

Čtvrtý ročník Wienerberger fóra, který se letos bude mimo jiné věnovat i připravovaným revizím zákona o hospodaření energií a její prováděcí vyhlášky, hlásí téměř „vyprodáno“. V Praze a v Brně je již kapacita sálů prakticky vyčerpána, a proto zde byly přidány další dodatečné termíny, na které se mohou zájemci hlásit.

číst více

Atelier NÁŠ DŮM na výstavě PRAGOINTERIER 2012

16. - 19. února se na výstavišti v Holešovicích uskuteční 25. mezinárodní veletrh PRAGOINTERIER 2012.
Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. je pravidelným účastníkem, letos zde bude prezentovat nabídku 550 projektů rodinných domů s novými cenami, které začínají již od 18 000 Kč včetně DPH, výstavbu rodinných domů s garantovanou realizační cenou od 1 000 000 Kč, a řadu dalších novinek, se kterými Vás na našem stánku velice rádi osobně seznámíme.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.