Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Novinka v nabídce - moderní patrový rodinný dům ZOE 250

Rodinný dům ZOE 250 je projekt rodinného domu v optimální velikosti (124 m2) užitné plochy s důslednou dělbou dispozice na část veřejnou a soukromou a moderním vzhledem.
ZOE 250 nabízí variabilní dispozici 3+kk až 5+kk s možností organického přiřazení garáže. V rámci nové koncepce projektů rodinných domů, se kterou Atelier NÁŠ DŮM přišel v roce 2016, nabízí tento rodinný dům 3 varianty řešení dispozice přízemí, 2 varianty řešení prvního patra a dvě varianty formy – vzhledu.

číst více

RODINNÝ DŮM s BONUSEM

Program RD s BONUSEM nabízí stavebníkům rodinných domů možnost získání následujících dotací:
TYPOVÝ PROJEKT RD s BONUSEM: 28 435 Kč (AŽ 100%)
PROJEKT SNÍŽENÍ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI: 35 000 Kč (AŽ 100%)
NA REALIZACI RD: 300 000 Kč

číst více

RODINNÝ DŮM s BONUSEM

Získejte s DOTACÍ programu RODINNÝ DŮM s BONUSEM projekt rodinného domu z nabídky Atelieru NÁŠ DŮM s.r.o. ZDARMA.

Program RODINNÝ DŮM s BONUSEM nabízí stavebníkům rodinných domů kompletní servis a služby od nezávazné a bezplatné konzultace, přes financování, zvýhodněnou dodávku materiálů až po realizaci rodinného domu.

číst více

NOVINKA SCHIEDEL KOMBIGAS

Společnost Schiedel, s.r.o., která se zabývá vývojem, konstrukcí a testováním komínových systémů již 70 let, představuje novinku Schiedel KombiGas. Jde o unikátní komínovou soustavu, která umožňuje napojení dvou rozdílných spotřebičů - plynového kotle a krbové vložky. Vhodná kombinace dvou zmiňovaných zdrojů vytápění může rovněž přispět k optimalizaci energetické náročnosti budovy.

číst více

HELLA TRAV®frame - unikátní řešení zástavby oken a stínicí techniky bez tepelných mostů

Systém HELLA TRAV®frame nově definuje jednoduchou a z hlediska stavební fyziky perfektní a komplexní zástavbu oken a stínící techniky do jakékoliv stavby či fasády. Systém je vhodný i pro nízkoenergetické a pasivní domy. Okna a stínicí technika se spojují do jedné flexibilní, na míru šité a efektivně montovatelné jednotky.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.