Nové rodinný domy ELSA 180 a ELSA 250

Projekt rodinného domu ELSA 180 a ELSA 250 nabízí u obou domů tři varianty dispozice přízemí a dvě varianty dispozice prvního patra. Rozdíl mezi domem ELSA 180 a ELSA 250 je v prvním patře ve výšce nasazení střechy.
V rodinném domě ELSA 180 je podkroví částečně zkoseno, ve verzi domu ELSA 250 je v prvním patře díky vyššímu nasazení střechy plnohodnotná světlá výška, tedy i rovný strop. Díky možné kombinovatelnosti navržených řešení přízemí a patra lze projekt pro rodinný dům ELSA řešit jako dům s dispozicí 4+kk nebo 5+kk.

číst více

RODINNÝ DŮM s BONUSEM

Program RD s BONUSEM nabízí stavebníkům rodinných domů možnost získání následujících dotací:
TYPOVÝ PROJEKT RD s BONUSEM: 28 435 Kč (AŽ 100%)
PROJEKT SNÍŽENÍ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI: 35 000 Kč (AŽ 100%)
NA REALIZACI RD: 300 000 Kč

číst více

RODINNÉ DOMY S DOTACÍ

Program RODINNÝ DŮM s BONUSEM nabízí stavebníkům rodinných domů kompletní servis a služby od nezávazné a bezplatné konzultace, přes financování, zvýhodněnou dodávku materiálů až po realizaci rodinného domu.

číst více

Tegalit STAR: spojení špičkové technologie i designu

Rovný profil, klasické zbarvení, čisté linie a geometrický vzhled plochy - to jsou vlastnosti, které stále více zákazníků upřednostňuje při volbě střešní krytiny. Příkladem zmíněných charakteristik, který navíc harmonicky ladí s moderním designem budov, zvýrazňuje konstrukční prvky ze skla a dřeva a je zároveň vhodný i pro moderní architekturu, je Tegalit Star – novinka od společnosti Bramac.

číst více

DVEŘE - JAK NEKOUPIT ZAJÍCE V PYTLI

Také nevíte, jak poznat kvalitní dveře?

Lidé v Česku stále nejsou dostatečně informováni o tom, za co platí. Velké firmy používají při výrobě dveří levnou papírovou voštinu. Na tom není nic špatného, pokud však za voštinové dveře nezaplatíte víc než za dveře s kvalitnějším jádrem. Bohužel přesně tak to funguje na českém trhu, kde firmy těží z neznalosti zákazníků a prodávají jim „drahý papír“. Jak tedy vybrat dobré dveře?

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.