Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Nový projekt rodinného domu Barbora 2.01

Typový projekt Barbora 2.01 je rodinný dům ve tvaru do L. Dispozice domu o 2 nadzemních podlažích nabízí dispozici 6+kk s garáží. Řešení domu nabízí možnost rozdělit dokončení stavby na 2 etapy, tj. realizovat přízemí, které je samostatně funkční a patro, kde se nacházejí 2 ložnice a koupelna lze dokončit později v případě potřeby.

číst více

20 projektů rodinných domů z programu RD s BONUSEM s informací o ceně materiálu a měsíční splátce

Prohlédněte si dalších 20 rodinných domů, ke kterým díky pprogramu RD s BONUSEM získáte informace o ceně materiálu pro realizaci a orientační měsíční splátku hypotéky.

číst více

Stavění z Ytongem – rychlé a ekonomické řešení pro jednoduché i atypické projekty

Kompletní stavební systém z bílého pórobetonu značky Ytong nabízí ucelené řešení pro ekonomicky i ekologicky šetrné stavění. Výrobce navíc poskytuje řadu odborných služeb, mezi něž patří poradenství při projektu i výstavbě.

číst více

Základem domu je kvalitní střešní krytina

Střecha je součástí estetického ztvárnění stavby a svým tvarem i barvou dotváří celkový pohled na hotový objekt. Její hlavní funkcí je ale ochrana stavby proti povětrnostním vlivům. Proto je velmi důležité, aby byl střešní plášť proveden správně ve všech detailech.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.