Nové rodinný domy ELEN 110 a ELEN 180

Projekt rodinného domu ELEN nabízí v základním provedení 3 varianty dispozice a tři varianty dispozice prvního patra. Díky možné kombinovatelnosti navržených řešení přízemí a patra lze projekt pro rodinný dům ELEN řešit jako dům s dispozicí 4+kk nebo 5+kk.

V přízemí rodinného domu se nachází obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem a hala se schodištěm, pod kterým je šatna. Dále podle zvolené varianty - spíž, technická místnost, WC, sprchový kout nebo obytný pokoj.

číst více

RODINNÝ DŮM s BONUSEM

Program RD s BONUSEM nabízí stavebníkům rodinných domů možnost získání následujících dotací:
TYPOVÝ PROJEKT RD s BONUSEM: 28 435 Kč (AŽ 100%)
PROJEKT SNÍŽENÍ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI: 35 000 Kč (AŽ 100%)
NA REALIZACI RD: 300 000 Kč

číst více

Novinky VELUX 2016

Všechny typy světlovodů od společnosti VELUX budou od 1. března zlevněny o 22 %. Začínají již na akčních 7730 Kč. Světlovody jsou progresivním řešením, které přivede rozptýlené denní světlo do částí obytných prostorů dosud závislých na umělém světle, jako bývají koupelny, chodby, šatny či předsíně. Přednosti světlovodů oceňují majitelé nízkoenergetických a pasivních objektů, lidé, kteří si pořizují moderní bungalovy, i ti, kteří se pouštějí do rekonstrukce starších domů.

číst více

Systém vytápění je srdcem Vašeho domu

Existuje celá řada možností vytápění domu. Některé zdroje tepla mají levný provoz (kotel na dřevo, kotel na uhlí), jiné fungují bezobslužně (elektrokotel, plynový kotel), další jsou šetrné k životnímu prostředí (biomasa). Jedině tepelné čerpadlo disponuje všemi výše uvedenými vlastnostmi najednou a zároveň je bezúdržbové a velmi spolehlivé. To je důvod proč používáme pro vytápění právě tepelná čerpadla.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.