Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Nový rodinný dům Berta VI

Bungalov BERTA VI má žádaný půdorys ve tvaru písmene L s dispozici 4+kk a valbovou střechou. V základním návrhu rodinného domu jsou připraveny 3 varianty dispozice. Další možné zpracujeme přesně podle přání.

Zádveří rodinného domu navazuje na chodbu se vstupem na WC a do technické místnosti. Obývací pokoj je spojený s kuchyní a výstupem na krytou terasu. V obývacím pokoji je také počítáno s umístěním komínu a krbu. Dispozice bungalovu dále nabízí tři obytné místnosti, varianta dispozice B nabízí i řešení pouze s dvěma pokoji a garáží průchozí s domem.

číst více

Není nad chytrý komín

Dnešní doba přináší chytré technologie: chytré telefony, chytrá auta, chytré elektro nebo třeba chytré domy. Do chytrého domu tak patří i chytrý komín. Navrhli ho technici Schiedelu a na rozdíl od zastaralých technologií jde o propracované řešení komínu od základu až po střechu. Výjimečný je díky svému složení z nových komponentů nejvyšší kvality, mezi něž patří především nová tenkostěnná keramická vložka, prefabrikovaná komínová pata a broušená tvárnice z lehkého betonu. To vše přináší hned několik chytrých vlastností: univerzální použití, energetické úspory, precizní a bleskovou montáž, snadnou a nenáročnou údržbu, mimořádnou provozní odolnost a hlavně nejvyšší možné bezpečí.

číst více

Dům a zahrada – výstaviště Liberec

Liberecké výstaviště ožije ve dnech 12. - 15. května již 12. ročníkem prodejní a kontraktační výstavy Dům a zahrada.
Za zajímavými a novými informacemi nemusíte jezdit do Prahy, jak jste byli doposud zvyklí. Novinky ze světa zahrady a stavby máte za rohem! Na výstavišti v Liberci! A kdo si myslí, že zahradní a stavební veletrhy se pořádají jen v Praze a v Brně, je na omylu.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.