Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Nový rodinný dům Dilliara 140

Představujeme další nový rodinný dům v nabídce projektů společnosti Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. s názvem Dilliara 140. Dům je prezentován ve dvou architektonických verzích TREND a SMART. V rámci nové koncepce nabídky typových projektů, která byla představena v novém katalogu NÁŠ DŮM XXX, je Dilliara 140 prezentována s několika variantami dispozičního řešení. Čtyři varianty přízemí a dvě varianty prvního patra lze mezi sebou vzájemně kombinovat.

číst více

Nová Lambda YQ a systémové doplňky zajistí dokonalé fungování stěny

Systém Ytong uvedl na trh novou řadu tepelněizolačních tvárnic, která je určena pro jednovrstvé zdění bez zateplování. Nová Lambda YQ má dosud nejlepší vlastnosti z celého sortimentu Ytong – vyniká zvýšenou pevností a zlepšenými tepelněizolačními vlastnostmi. Systémové doplňky pak umožňují postavit celou stěnu, kde jsou v maximální míře eliminována rizika tepelných mostů a je zaručena její dlouhá životnost a bezvadné fungování i při teplotních výkyvech.

číst více

Bramac Cool ochladí váš dům

Výrobce střešních krytin Bramac přichází s vlastním systémem Bramac Cool, který zabraňuje přehřívání podkrovních místností v horkých letních dnech. Jde o komplexní řešení střešního pláště, jehož jednotlivé složky zabraňují pronikání tepla, aniž by přitom ztrácely svou izolační schopnost.

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.