Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Vychází nový katalog NÁŠ DŮM XXX – RODINNÉ DOMY S DOTACÍ

Nový katalogu NÁŠ DŮM vychází již ve 30. vydání s podtitulem „RODINNÉ DOMY S DOTACÍ“. Hlavním obsahem katalogu je nabídka rodinných domů firmy Atelier NÁŠ DŮM s.r.o., která již 20 let na českém trhu dodává stavebníkům rodinných domů projektovou dokumentaci.

číst více

Nabídka nových projektů rodinných domů

Pro rok 2016 se Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. ve spolupráci s Architektonickou kanceláří Křivka s.r.o. rozhodl připravit novou koncepci nabídky projektů rodinných domů. Nabídku typových projektů doplnilo 17 základních nových domů. Každý rodinný dům má navrženy dvě architektonické podoby KLASIK a TREND a několik variant dispozice, které je mezi sebou možno vzájemně kombinovat.

číst více

Odvodňovací systémy ACO pro váš dům a zahradu

S dešťovou vodou je potřeba při stavbě domu počítat. Kromě střešních okapů a svodů je dobré myslet také na odvodnění zpevněných ploch okolo stavby. Společnost ACO poskytuje komplexní systémy k nakládání s dešťovou a odpadní vodou. Ve článku vás ACO provede možnostmi, které při stavbě či rekonstrukci vaší nemovitosti nabízí.

číst více

Stavíte dům? Nyní až 4x výhodněji…

Čeká Vás stavba či rekonstrukce domu? Vaše vynaložené úsilí bude několikanásobně zúročeno díky použití kvalitních materiálů! Časově omezený SLEVOVÝ POUKAZ „Stavte výhodně“ Vám zaručuje slevu ve výši až 45% na zdicí a stavební materiál, pálenou střešní krytinu, komínové systémy, okna a dveře. Proto již neváhejte a vrhněte se do toho přímo po hlavě!

číst více

Pokud nechcete být nadále informováni o novinkách na našich webových stránkách, postačí odpovědět na došlý email a do předmětu emailu napsat NEZASÍLAT.
Kontakt na Vás jsme získali z naší databáze registrovaných zájemců, případně z poptávek a ostatních kontaktů naší společnosti.