Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Wienerberger

WIENERBERGER Název společnosti: Wienerberger s.r.o.

Adresa: Plachého 388/28, 370 01, České Budějovice
Kraj: Jihočeský kraj
Telefon: +420 383 826 111
E-mail: info@wienerberger.com
WWW: http://www.wienerberger.cz

Činnost firmy:

Společnost Wienerberger cihlářský průmysl, a. s., se sídlem v Českých Budějovicích, je největším výrobcem pálených cihel v ČR. Po převzetí společnosti Tondach se stala také největším výrobcem keramických střešních krytin u nás. Její portfolio na trhu v ČR nyní zahrnuje zdicí systém Porotherm a Keratherm, obkladové a lícové cihly Terca, keramickou dlažbu Penter a pálenou střešní krytinu Tondach. Wienerberger cihlářský průmysl, a. s., je součástí nadnárodního koncernu Wienerberger Ziegelindustrie AG, který představuje největšího světového výrobce cihel a současně lídra v produkci pálených střešních krytin v Evropě. Více informací na www.wienerberger.cz a www.tondach.cz

Výrobní strategie firmy je založena na spojení vysoké kvality jednotlivých prvků, promyšleném řešení typových detailů a konceptu uceleného systému, z něhož lze postavit celý dům. Cílem společnosti je uspokojovat potřeby po kvalitním, zdravém a energeticky úsporném bydlení a dále rozvíjet tradici cihlářství z pozice lídra trhu, jehož koncept je postaven na kvalitě a spolehlivosti produktů a důvěryhodnosti zaměstnanců.

Kompletní keramický systém obsahuje širokou škálu cihel, jež umožňují výstavbu bydlení od energeticky standardních přes energeticky úsporné a nízkoenergetické domy až k stavbám v pasivním energetickém standardu. Pro rychlé a snadné zdění jsou určeny broušené cihly Porotherm Profi s technologií zdění na tenkovrstvou maltu, či se zděním na pěnu Porotherm Dryfix. Pro výstavbu nízkoenergetických i pasivních rodinných domů bez nutnosti dodatečného zateplení obvodového zdiva jsou určeny cihly plněné minerální vatou Porotherm T Profi a cihly z produktové řady Porotherm EKO+. Součástí systému jsou také vodorovné keramické prvky, jako jsou překlady Porotherm KP a KP Vario, stropní nosníky POT a keramické stropní vložky MIAKO PTH.

Fotogalerie firmy