Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


THERMONA

Název společnosti: Thermona, spol. s.r.o.

Adresa: Stará osada 258, Zastávka u Brna, 664 84
Kraj: Jihomoravský kraj
Telefon: 544 500 511
E-mail: thermona@thermona.cz
WWW: http://www.thermona.cz

Činnost firmy:

Společnost Thermona je českým výrobcem elektrických kotlů THERM. V současné době již není na trhu s plynovými kotli a elektrokotli jiná firma s ryze českou kapitálovou účastí.

Všechny firmy z tohoto segmentu trhu již dávno změnily majitele a patří zahraničním firmám. Jaký to má praktický důsledek? Především ten, že výroba plynových a elektrických kotlů téměř zmizela z ČR. Všechny ostatní firmy plynové kotle pouze dovážejí. Na území ČR pouze prodávají a zisky odvádějí také mimo naši republiku. Naproti tomu společnost Thermona má sídlo v ČR, takže zisk řádně daní v České republice. Má více než 100 zaměstnanců, za které také odvádí pravidelně nemalé prostředky státu.

Cílem společnosti Thermona je nabídnout našim zákazníkům nejen kvalitní výrobek, ale především takové zařízení, které přinese rychlou návratnost vložených prostředků. Životnost kotle se pohybuje od 12 do 15 let, a proto doporučujeme tzv. generační výměnu plynových kotlů. Výměna staršího kotle za nový moderní zdroj tepla se sofistikovanou regulací se uživateli vyplatí. Ušetří totiž 20 až 25 % provozních nákladů.