Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Schiedel

SCHIEDEL Název společnosti: Schiedel, s.r.o.

Adresa: Horoušanská 286, 250 81, Nehvizdy
Kraj: Středočeský kraj
Telefon: +420 326 999 011
E-mail: info.cz@schiedel.com
WWW: http://www.schiedel.cz

Činnost firmy:

Jsme přední světový výrobce a prodejce komínů a komínových systémů pro novou i stávající výstavbu - keramické, nerezové, vícevrstvé. V nabídce naleznete komíny pro nízkoenergetické domy, pro speciální použití, materiály pro vložkování a obnovu stávajících komínů. Nabízíme naše výrobky za přijatelné ceny.

Společnost SCHIEDEL, s.r.o. je předním výrobcem komínových systémů na českém trhu s více než 70ti letou zkušeností v tomto oboru. Vyrábí a dodává tradiční betonové komínové systémy pro novostavby i rekonstrukce, nerezové vícevrstvé komíny či materiály pro obnovu stávajících komínů. Nově společnost nabízí krbový modul integrovaný do komínu s označením KINGFIRE Parat a řízené větrání rekuperací KOMBIAIR.

V současné době má firma tři výrobní závody a zaujímá významnou pozici jak v mezinárodními společnostmi Schiedel, tak mezi významnými výrobci stavebních materiálů v České republice. Stoupajícím nárokům na ekologické topení dnes Schiedel vyhovuje v celém rozsahu díky univerzálním komínovým systémům a ukazuje tak nové cesty v oblasti komínové techniky. Pro Schiedel je to důležitý impuls se zaměřením do budoucnosti.

Soubory ke stažení

Fotogalerie firmy