Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Protronix

LOGO Název společnosti: Protronix s.r.o.

Adresa: Pardubická 177, 537 01 Chrudim
Kraj: Pardubický kraj
Telefon: 469 625 190
E-mail: sales@careforair.eu
WWW: http:/www.cidla.cz

3 důvody proč používat čidla kvality vzduchu

Chtěli byste si doma sledovat kvalitu vnitřního vzduchu? Nebo přemýšlíte o vzduchotechnické jednotce do vašeho domu?  Přečtěte si níže, proč si domů pořídit čidla kvality vzduchu. Protronix s.r.o. vám zajistí kvalitu a spolehlivost.

Řešíte konkrétní problém

Znečištěný vzduch to neznamená vždy jen vydýchaný (tedy vysoký obsah oxidu uhličitého). Existují i další znečišťující prvky, jako jsou například těkavé organické látky (tzv. VOC) to jsou například výpary z nábytku, koberců, při smažení, případně na toaletách atd. Čidlo těchto látek se nejvíce podobá vnímání pachů lidským nosem. Do koupelny můžete potom umístit čidlo vlhkosti a zbránit tak vzniku plísní.

Žádné zbytečné větrání

Na čidlech je umístěna LED signalizace, takže snadno poznáte, kdy máte větrat.Při propojení se VZT jednotku si můžete vybrat prostorová čidla na zeď nebo čidla do vzduchotechnického kanálu a propojit je vzduchotechnickou jednotkou. Můžete ihned začít větrat efektivně. Jednotka se jednoduše spouští jen tehdy, když je vzduchu opravdu znečištěný.

Ušetříte

LED signalizace Vás upozorní na špatný vzduch. Nevětrejte a neztrácejte teplo, když to není potřeba. VZT jednotka se zapíná, jen ve chvíli, kdy je v prostoru obsaženo vysoké množství například oxidu uhličitého (CO2) nebo těkavých organických látek (VOC) a neběží soustavně, neutíkají tak zbytečně vaše peníze za elektřinu.