Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


KERMI

logo Název společnosti: Kermi s.r.o.

Adresa: Dukelská 1427, 349 01 Stříbro
Kraj: Plzeňský kraj
Telefon: 374 611 111
E-mail: info@kermi.cz
WWW: http://www.kermi.cz

Činnost firmy:

Kermi, přední evropský výrobce a dodavatel v oboru vytápění, s více jak 50ti letou zkušeností na trhu. Inovátor s patentovanou technologií x2 pro moderní, energeticky efektivní topné systémy. Oceněn již podruhé Národní cenou kvality ČR.

Společnost Kermi s.r.o. se sídlem ve Stříbře se řadí mezi přední výrobce topné techniky. Cílem společnosti je dosáhnout maximálního souladu novátorských řešení, atraktivního designu, nejvyšší kvality, funkčnosti, komfortu a spolehlivosti v oblasti vytápění. Za tyto cíle byla společnost oceněna již podruhé vysoce významným oceněním „Cena EFQM za excelenci“. Kermi výrobky putují mimo Německo a ČR také do exportních zemí jako je Slovensko, Švýcarsko, Francie, Itálie a Rusko.


Kermi nabízí ucelený výrobní program od moderních a energeticky úsporných deskových otopných těles s inovativní a Kermi vlastní patentovanou technologií x2, až po designová a koupelnová otopná tělesa, konvektory, topné stěny a plošné vytápění a chlazení. Kermi program je doplněn o program příslušenství a upevnění, splňující konformní předpisy VDI 6036, pro maximální jistotu a optimální celek. Pro usnadnění výběru typu radiátoru nabízí Kermi možnost jej zcela přizpůsobit podle individuálních nároků a speciálních požadavků na prostor.

Desková otopná tělesa

Desková otopná tělesa Kermi therm-x2 se vyznačují zvláště krátkou dobou ohřevu, poskytují maximum útulného tepla vyzařováním a díky patentované technologii x2 dosahují prokazatelného potenciálu až 11% úspory energie. Navíc jsou vhodné k provozu v moderních, energeticky účinných nízkoteplotních systémech, jako jsou tepelná čerpadla, kondenzační kotle nebo solární energie. Ideální jak pro novostavby, tak i pro rekonstrukce. Staré DIN radiátory je možné jednoduše a rychle vyměnit za Kermi nové moderní radiátory bez jakýkoliv náročných zednických a malířských prací.

Designová otopná tělesa

Kermi spojuje krásu s funkcionalitou. Široká nabídka otopných těles Kermi do koupelny i obytných místností – vyznamenaná mnoha renomovanými cenami za design. Možnost individuálního tvarování a zpracování činí z designových otopných těles Kermi atraktivní dekorační prvek v koupelnách i v obytných místnostech.

Konvektory

Tepelný komfort v elegantním provedení, ideální pro prostor před vysokými okenními plochami. Kermi dodává také atypická řešení, přesně přizpůsobená individuálním požadavkům a architektuře interiéru. Speciální provedení jako jsou např. zahnuté nebo vícenásobně zalomené konvektory.

Topné stěny

Topné stěny Kermi se prokazují jako dokonalá řešení v neobvyklých instalačních situací. Vyrábějí se na míru s přesností na milimetr – přesně podle průběhu zdi, upravené podle šikmé střechy, ohnuté nebo dokonce za roh.

Plošné vytápění / -chlazení

Velkoplošné uvolňování tepla s vysokým podílem sálavého tepla a energeticky efektivním provozem v kombinaci s moderními nízkoteplotními systémy, jako jsou tepelná čerpadla nebo solární ohřev – nabízí Kermi plošné vytápění / -chlazení bez jakéhokoli prostorového omezení. Systém podlahového vytápění x-net mohou nejen vytápět, ale také i chladit. Tímto poskytuje Kermi systém x-net příjemné a pohodové klima po celý rok nezávisle na ročním období.Zdroj všech fotografií: Kermi GmbH

Soubory ke stažení

Fotogalerie firmy