KERMI

logo Název společnosti: Kermi s.r.o.

Adresa: Dukelská 1427, 349 01 Stříbro
Kraj: Plzeňský kraj
Telefon: 374 611 111
E-mail: info@kermi.cz
WWW: http://www.kermi.cz

Činnost firmy:

Topnou techniku a sprchové kouty Společnost Kermi dodává obojí s mimořádnou kompetentností. A to již více než 50 let. S průkopnickými řešeními a vynalézavostí.

Jako společnost holdingu AFG Arbonia-Forster AG a mezinárodně zaměřený výrobce dnes patříme k předním evropským dodavatelům, jak v oboru vytápění, také sprchových koutů. S přibližně 1350 zaměstnanci v hlavním sídle v Dolním Bavorsku, 750 zaměstnanci ve výrobním závodě ve Stříbře a aktivitou na mezinárodních trzích. Máme vysoce kvalitní výrobky, pokročilou výrobní technologii a jasně stanované cíle: nalézt maximální soulad novátorských řešení, atraktivního designu, nejvyšší kvality, funkčnosti, komfortu a spolehlivosti. Přicházíme se dvěma kompletními výrobními programy pro zcela individuální příjemný pocit a komfort při sprchování, které lze přizpůsobit podle přání. Na straně topné techniky od inovativních deskových radiátorů s jedinečnou technologií X2, přes vysoký komfort designových radiátorů až po rozsáhlou nabídku topných stěn a konvektorů. Nikoli náhodou byly naše výrobky v uplynulých letech mnohokrát vyznamenány renomovanými cenami za design a a to i našimi obchodními partnery.

Angažovanost, odpovědnost, důvěra a spolupráce – tyto hodnoty jsou ve společnosti Kermi odedávna podstatnou součástí firemní kultury. Otevřeně se hlásím ke 3.stupňovému systému prodeje. Usilujeme o partnerskou komunikaci, rozsáhlou informovanost a účinnou podporu prodeje.

THERM-X2. Nedostižný originál

Vynikající ve všech ohledech.

Proč energeticky úsporné otopné těleso therm x2?

Díky mnoha jedinečným výhodám vytváří energeticky úsporné otopné těleso therm x2 nové standardy v segmentu deskových radiátorů. Energeticky efektivní přenos tepla v systému therm x2 umožňuje zkrácení doby nahřívání otopného tělesa až o 25 %, zvýšení podílu příjemného sálavého tepla až o 100 % a prokazatelný potenciál úspory energie až o 11 %.

Zkrácení doby nahřívání otopného tělesa až o 25 %. Nucené proudění způsobuje kratší topný cyklus, kratší dobu provozu a ventil zavírá rychleji.

Novátorská a patentovaná: technologie x2.

Úspěch energeticky úsporného otopného tělesa therm x2 pracuje na zcela novém principu sériového proudění x2. Zatímco u dosavadních deskových otopných těles se všechny desky zahřívaly současně, zde při použití principu x2 je proudění směrováno nejdříve pouze do přední desky. Tento tepelný výkon zpravidla v regulovaném provozu postačuje a další deska pak slouží pouze jako tepelný štít. Teprve s rostoucí potřebou výkonu přispívá i ona vyšším konvenčním výkonem k rychlému zahřátí místnosti.

Zvýšení energetické účinnosti a nižší ztráty při rozvodu a výrobě tepla díky vyššímu rozdílu teplot mezi přívodem a zpátečkou.

Designová a koupelnová otopná tělesa

O designových a koupelnových otopných tělesech Kermi

Ať již jde o novostavbu nebo rekonstrukci, designová otopná tělesa se osvědčila jako plnohodnotný zařizovací prvek.
Designová a koupelnová otopná tělesa Kermi nejen vytvářejí příjemné teplo a pohodu. Svým sáláním místnost zútulní a jsou mnohostranně použitelná, ať už díky svému tvarování nebo rozmanitému příslušenství.

Díky rozmanitosti dodávaných tvarů od puristicky rovných linií až po organicky zaoblené tvary se otopná tělesa buď harmonicky začlení do interiéru koupelny nebo obytné místnosti, nebo naopak vytváří zajímavé kontrasty. Všechna designová i koupelnová otopná tělesa lze zakoupit v mnoha barevných variantách.

Široká nabídka otopných těles Kermi do koupelny i obytných místností – vyznamenaná mnoha renomovanými cenami za design – přináší vhodný model pro prakticky jakoukoli potřebu i vkus.

Soubory ke stažení

Fotogalerie firmy