Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


KASPER CZ

logo Název společnosti: KASPER CZ S.R.O.

Adresa: Ječná 550, 541 03, Trutnov 3
Kraj: Královehradecký kraj
Telefon: 499 827 300
E-mail: podpora@kaspercz.cz
WWW: http://www.kaspercz.cz

Činnost firmy:

KASPER CZ s.r.o. dodává dřevěné nosné konstrukce pro stavební firmy, projektanty, tesaře i drobné stavitele

Za svou dvacetiletou historii jsme nasbírali opravdu hodně zkušeností, vytvořili si na české poměry špičkové technologické zázemí, vybudovali stabilní pracovní tým a vydobyli si pověst spolehlivého obchodního partnera. Spolupracujeme se stavebními firmami, developery, obcemi, architekty, ale i živnostníky poskytujícími tesařské práce a soukromými investory.

 

Dvacet let inovací a vývoje na poli dřevěných nosných konstrukcí, krovů a vazníků

Hodně prostředků investujeme do technického vybavení, a proto můžeme svým klientům vždy nabídnout tu nejvyšší kvalitu zpracování i nejmodernější technologie. Mezi prvními v ČR jsme si například osvojili výrobu vazníků a dřevěných nosných konstrukcí se styčníkovou deskou, které opravdu dramaticky zkracují proces realizace. V roce 2010 jsme zase zakoupili CNC dřevoobráběcí centrum Hundegger K2i, díky němuž dosahujeme takřka neomezené variability tvarů.

 

Pracujeme na sobě i na kvalitě našich služeb

Stejnou důležitost pro nás mají ale také lidé, kteří v naší společnosti pracují. Věnujeme mnoho energie stálému vzdělávání našich zaměstnanců a také trvalému zlepšování firemních procesů. Můžeme se pochlubit certifikovaným integrovaným systémem řízení (ČSN EN ISO 9001, 14001 a 18001). Od roku 2007 také používáme manažerský informační řídicí systém K2.

Každému, kdo hledá dodavatele nosné konstrukce pro střechu, dřevostavbu nebo jiný objekt, poskytneme ucelenou nabídku služeb  - od projektu až po vlastní realizaci. Jsme rychlí, umíme se přizpůsobit a je na nás spoleh. Těšíme se na spolupráci třeba i s vámi!