Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


FLAMEN

logo Název společnosti: FLAMEN, s.r.o.

Adresa: Dolní Lhota 199, Blansko
Kraj: Jihomoravský kraj
Telefon: 517 070 138
E-mail: flamen@flamen.cz
WWW: http://www.flamen.cz

Činnost firmy:

Za kvalitou výrobků FLAMEN stojí dlouholeté zkušenosti jeho pracovníků v oblasti vývoje, výroby a distribuce. Někteří naši klíčoví pracovníci jsou v oboru již více než 20 let a velice dobře znají potřeby a požadavky zákazníků.

Základem je vždy kvalita, design a komfort používání. Na všechny tyto aspekty se zaměřujeme a naše produkty se vyznačují těmito parametry:


Kvalita
- pohyblivé části fungují lehce a dlouhodobě a přitom se neviklají, neklepou apod., prostě fungují


Design
- krbové vložky s designovým potištěným sklem, výběr z několika typů rámečků včetně nerezových


Komfort
- snadné otvírání dvířek, ovládání vzduchu, nízká spotřeba dřeva a tedy nízká potřeba přikládatUnikátní systém spalování

Systém spalování FLAMclean


Jedinečností krbů FLAMEN je jejich unikátní, vysoce účinný systém spalování FLAMclean: perfektně zpracovaný systém distribuce vzduchu ve spalovací komoře a soustava deflektorů přispívají k dokonalejšímu spalování, vysoké účinnosti krbové vložky a především k čistému sklu krbové vložky, které se během hoření nezakuřuje.

Kvalita

FLAMEN

Produkty FLAMEN se vyznačují vysokou kvalitou, dlouhou zárukou, vytříbeným designem, snadným ovládáním a snadnou údržbou. Při výrobě je kladen velký důraz na kvalitní provedení a použití vysoce jakostních materiálů.

Na krby FLAMEN poskytujeme jednu z nejdelších záruk na trhu, a to 10 let na těleso krbové vložky a dále 4 roky na topeniště z akumulačního žárobetonu LACfire.

Design

Vytříbený design je vlastní každému produktu FLAMEN. Naše krby poutají pozornost v každém interiéru, a proto je vyrábíme s důrazem na jejich technické provedení a design. Krby FLAMEN esteticky spojují příjemný design s nejnovějšími energeticky účinnými technologiemi, které jsou šetrné k okolnímu prostředí.

Inovace a vývoj

Inovace a vývoj

Inovace a vývoj ženou naše konstruktéry dopředu. Krbové vložky FLAMEN jsou moderní, odpovídají současným standardům a průběžně jsou dle Vašich připomínek a trendů na trhu inovovány. K vývoji přistupujeme s ohledem na každý detail krbové vložky, ať jde o jeho funkci, styl nebo design. Nabízíme Vám proto výrobek, který perfektně doplní Váš interiér nebo se přímo stane jeho ústředním prvkem.

Ekologie a normy

Náš závazek vůči životnímu prostředí a také účinnost a efektivitu našich krbů dokládají certifikace, které krby FLAMEN splňují: nejen základní evropskou normu EN 13229/A2, ale i náročné emisní předpisy norem rakouských (15a-BVG) a německých (BImSchV Stufe II).