DŘEVOSTAVBY MY HOME

logo Název společnosti: DŘEVOSTAVBY MY HOME s.r.o.

Adresa: Ocelkova 643/20, 198 00 Praha 9
Kraj: Středočeský kraj
Mobil: +420 608 608 263
E-mail: info@drevostavby-myhome.cz
WWW: http://www.drevostavby-myhome.cz

Činnost firmy:

Naše podnikání je od začátku založeno na následujících pilířích:

Progresivně a flexibilně – jsme malá firma, která používá progresivní technologie. Základem je difůzně otevřená konstrukce, založení domu na patkách či zvýšených základových pasech, alternativně standardní základová deska

Podporujeme český průmysl – vybíráme a používáme materiály vyrobené v České republice (dřevo, OSB desky, minerální izolace, sádrokartonové desky, střešní krytina apod.)

  • Společenská odpovědnost - férové podnikání, ohleduplnost k životnímu prostředí, odpovědnost vůči klientům a partnerům, patří mezi další pravidla našeho podnikání. S každým postaveným domem věnujeme částku 10 000 Kč na charitativní účely - částku vyplácíme ze svého zisku, platíte ji tedy v ceně domu. Pro dobrou věc tedy bojujeme společně.
  • Čitelně a otevřeně - cenové nabídky i splátky faktur jsou konečné a při výstavbě nezaplatíte ani korunu navíc. Vždy s Vámi komunikujeme otevřeně - navrhované řešení probereme ze všech možných úhlů a vybereme to nejlepší.
  • Chráníme životní prostředí - na žádném staveništi nenaleznete kontejner na společný odpad - všechny odpady jsou pečlivě tříděny. Každý dodaný materiál hodnotíme i z hlediska životního prostředí - např. OSB desky jsou bez formaldehydových lepidel, pojiva v minerálních izolacích jsou na organickém základě apod.