Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Brilon a.s.

logo Název společnosti: Brilon a.s.

Adresa: Sezemická 6/A3, 193 00, Praha 9
Kraj: Hlavní město Praha
Telefon: 226 212 121
E-mail: info@brilon.cz
WWW: http://www.brilon.cz

Činnost firmy:

Brilon a. s. je moderní, dynamicky se rozvíjející společnost, která systematicky přináší na český a slovenský trh nové technologie v oboru TZB. Neměnnou filozofií společnosti je nabízet pouze takové výrobky, které jsou při zachování nadstandardní kvality a účinnosti maximálně šetrné k životnímu prostředí a podporují zdravý životní styl.

Geminox - řešení pro rodinné domy a domácnosti

Kondenzační kotle Geminox se drží motta Ecoefficience, což ve skutečnosti znamená maximální účinnost, nejnižší možná spotřeba energií a podlimitní množství škodlivých emisí při nadstandardním uživatelském komfortu. Již základní integrovaný regulační systém je vybaven funkcemi pro snadné rozšíření o alternativní zdroje energie, jako jsou například solární kolektory, tepelná čerpadla atd.

Intergas - chytrá volba pro vytápění a ohřev teplé vody

Kondenzační kotle INTERGAS byly již od počátku koncipovány jako přímá náhrada kombinovaných nástěnných kotlů s měděnými výměníky a atmosférickými hořáky a tomuto požadavku byla podřízena celá jejich konstrukce.

Atlantic Alfea - tepelná čerpadla

Špičkové řešení vytápění moderního domu. Tepelná čerpadla VZDUCH-VODA s kontinuálním řízením výkonu a vysokou účinností zisku tepelné energie předurčená pro nízkoteplotní systémy moderních novostaveb.

Atlantic Loria  - tepelná čerpadla

Úsporné řešení pro váš domov. Tepelná čerpadla VZDUCH-VODA s kontinuálním řízením výkonu a vysokou účinností zisku tepelné energie předurčená pro nízkoteplotní systémy moderních novostaveb s nízkou tepelnou ztrátou.

Thermomax - solární systémy

Vakuové kolektory Thermomax jsou nejlepším řešením pro přeměnu sluneční energie v energii tepelnou sloužící pro vytápění a ohřev vody. Kolektory Thermomax vyráběné společností Kingspan SOLAR jsou evropským výrobkem osvědčeným v evropských klimatických podmínkách.