Dodavatelé stavby

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

AMADENIS

Svou práci děláme tak, aby byla šetrná k životnímu prostředí a její výsledky vedly k ekonomické úspornosti a zlepšení kvality života díky zdravému bydlení.

(číst více)

DAKO Tech s.r.o.

Cílem naší práce je vytvořit pro zákazníka dílo v co nejvyšší kvalitě. Vytvořit nejvhodnější řešení v souladu s nejnovějšími technickýmí znalostmi v oboru. Používáme atestované materiály renomovaných výrobců a klademe důraz na dosažení maximální životnosti a šetrnosti k životnímu prostředí. Jsme firma, jejíž objem zakázek je přímo závislý na pozitivních referencích klientů a ručíme za odbornost a kvalitu vykonané práce.

(číst více)

Drops Group

Výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce RD, stavby občanské vybavenosti, rekonstrukce historických staveb, zateplovací fasády, injektáže zdiva (sanace vlhkého zdiva), statické zajištění staveb.

(číst více)

DŘEVOSTAVBY MY HOME

Výstavba dřevostaveb systémem 2by4 difůzně otevřenou technologií skladby stěny.

(číst více)

FPT Stavební kancelář

Stavby na klíč, vedení a řízení staveb, příprava developerských projektů a vyhledávání investičních příležitostí, prodej nemovitostí včetně právního servisu, zpracovávání tržních odhadů nemovitostí.

(číst více)

HA - KU stavby

Jsme malá rodinná společnost, známe rozmanitá a náročná přání zákazníků a snažíme se udělat vše pro jejich spokojenost.

(číst více)

HASKO - Petr Herodes

Stavební firma HASKO LIBEREC bylo založena v roce 1996.

(číst více)

ISOTEP s.r.o.

Naše společnost ISOTEP s.r.o. vznikla v roce 1997. Od svého vzniku jsme specializovali na zateplování objektů a revitalizace panelových domů, kde jsme zateplili několik stovek domů. V roce 2009 jsme za naše služby obdrželi zvláštní cenu v soutěži fasáda roku, za celkovou rekonstrukci panelového domu v České Třebové. Byli jsme finalisti soutěže Firma roku Pardubického kraje 2010.

V současnosti se zabýváme komplexní stavební výrobou. Naší specializací je zateplování objektů, čištění a mytí fasád a střech, rekonstrukce a revitalizace objektů a stavby na klíč.

Pro stavby rodinných domků používáme klasické zděné technologie.

(číst více)

Jaroslav Mlčoch

Dřevostavby Mlčoch je rozvíjející se společnost, založená na spolupráci naší firmy se specializovanými partnerskými firmami v oblasti dřevostaveb, suché výstavby a moderních materiálů. Součástí našich služeb je možnost využití produktů spojených s financováním stavby a realitních služeb. Pro naše stavby využíváme systému dřevostaveb Dekhome. Specializujeme se na stavby nízkoenergetických rodinných domů, kde v rámci stavby na klíč provedeme kontrolu kvality stavby metodou BlowerDoor, včetně zpracování tepelných auditů.

(číst více)

JB-PROJEKT

Realizace rodinných domů od projektu přes realizaci až po zahradu.Komplexní management staveb. Stavíme nízkoenergetické a pasivní domy. Klademe důraz na kvalitu provedení práce.

(číst více)

JEMMA s.r.o. STAVITELSTVÍ

Nabízíme Vám nejen kompletní dodávky staveb, ale i základové desky, hrubé stavby, přípojky, rekonstrukce domů či bytů, hradby, ploty, brány, zámkové dlažby, zateplené fasády, zemní práce, autodopravu a jiné.

(číst více)

KV-ProIng

Novostavby rodinných domů na klíč, novostavby, rekonstrukce a opravy objektů občanské výstavby. Revitalizace, sanace a zateplování bytových zděných i panelových domů včetně sanace balkónů a lodžií. Opravy jednoduchých i zdobených fasád, montáže sádrokartónových protipožárních konstrukcí, montáže fermacellových konstrukcí a podlah.

(číst více)

Nema

Ve firmě NEMA, spol. s r.o. se zabýváme převážně dřevostavbami, při jejich výrobě nejčastěji využíváne ekologické materiály.

(číst více)

PROFIST

Firma Profist se specializuje na menší a středně velké stavební zakázky s ročním obratem do 15 mil. Kč.

V současné době se firma Profist stala vyhledávaným partnerem pro jednotlivá družstva se správou nemovitostí pro svoji spolehlivost, flexibilitu a kvalitu odváděných prací.

(číst více)

REVAS

Naše společnost REVAS s.r.o. působí na českém trhu od roku 1997. Zabýváme se především výrobou a montáží dřevostaveb.

(číst více)

RR Dřevos

Naším cílem je realizovat nízkoenergetické a pasivní bydlení s důrazem na respekt k životnímu prostředí a zároveň vysokou užitnou hodnotou a moderním designem, což dřevostavby maximálně splňují. Oblíbenost dřevostaveb všude po světě je všeobecně známá a v současné době jejich popularita stoupá i u nás. Realizaci dřevostaveb vidíme jako dobrou investici pro plnohodnotný život bez zbytečně vysokých nákladů na provoz. Dřevostavby realizované naší společností stojí na pevných základech zkušeností, kvalitního materiálu a ekonomických výhod pro naše klienty i další generace.

(číst více)

Srba stavební firma

Naše firma, založená v roce 1991, má dlouholetou tradici v oboru stavebnictví. Naši zaměstnanci jsou odborníci ve svých profesích s dlouholetými zkušenostmi. Jsme Vám schopni nabídnout naše služby ve veškerých stavebních profesích. Vlastníme stroje na zemní práce a autodopravu. Poskytujeme veškerý stavební servis včetně garance kvality.

(číst více)

STAVBY KOŤÁTKO

Rozhodujícím předmětem naší činnosti je provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Zabýváme se výstavbou a rekonstrukcí rodinných domů, bytů, průmyslových hal, zemědělských objektů, nebytových prostor, zhotovujeme a opravujeme komunikace. Další naší činností je specializovaný maloobchod stavebním materiálem, velkoobchod a silniční motorová doprava nákladní vnitrostátní.

(číst více)

Stavební firma Hejný

Stavební firma Zbyněk Hejný vznikla v roce 2005. Již od svého založení se zabývá výstavbou rodinných domů, provozoven (průmyslových objektů), rekonstrukcí bytů, domů, kanceláří i dalších objektů, výstavbou půdních prostor a dalšími činnostmi. Veškeré práce se realizují převážně ve Středočeském kraji. Firma spolupracuje s mnoha subdodavateli, za jejichž práci plně ručí.

(číst více)

Stavitelství Kašpar

Naše společnost se zabývá výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb a to v jakémkoliv stupni rozestavěnosti. Realizace se provádí dle typových projektů, ale především na základě požadavků klienta - individuální projekt.

(číst více)

TOP servis - Praha

Společnost TOP Servis vznikla v roce 1990 jako soukromá stavební firma vedená fyzickou osobou, která se postupně rozšiřovala a vybudovala si pevnou pozici ve výstavbě občanských a průmyslových staveb.

(číst více)

Kam dál?