Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Slevy na materiály a výrobky

Každý zákazník, který si u nás objedná typovou projektovou dokumentaci rodinného domu z naší nabídky, má možnost využít zajímavé slevy na materiály a výrobky našich partnerů.
Níže uvedené slevy jsou platné k projektů zakoupeným v roce 2014.

až 15 000 Kč Sleva ke standardní slevě na stavební systém YTONG

Společnost XELLA nabízí všem zákazníkům, kteří si zakoupí projekt rodinného domu z naší nabídky,
15 000 Kč NAVÍC ke všem standardně poskytnutým slevám na stavební systém YTONG.

43% Sleva na zdící materiál POROTHERM

Společnost WIENERBERGER nabízí všem zákazníkům, kteří si zakoupí projekt rodinného domu z naší nabídky slevu 43% na zdící materiál POROTHERM.

30% Sleva na betonovou střešní krytinu

Společnost KM BETA nabízí všem zákazníkům, kteří si zakoupí projekt rodinného domu z naší nabídky slevu 30% betonovou střešní krytinu.

25% Sleva na vápenopískové zdící prvky SENDWIX

Společnost KM BETA nabízí všem zákazníkům, kteří si zakoupí projekt rodinného domu z naší nabídky slevu 25% na vápenopískové zdící prvky SENDWIX.

20% Sleva na plastová okna

Společnost STAVONA nabízí všem zákazníkům, kteří si zakoupí projekt rodinného domu z naší nabídky slevu 20% na plastová okna.

20% Sleva na zateplovací systém

Společnost STOMIX nabízí všem zákazníkům, kteří si zakoupí projekt rodinného domu z naší nabídky slevu 20% na zateplovací systém.

10% Sleva na plynový kotel

Společnost GEMINOX nabízí všem zákazníkům, kteří si zakoupí projekt rodinného domu z naší nabídky slevu 10% na plynový kotel.

10% Sleva na stínící techniku

Společnost HELLA nabízí všem zákazníkům, kteří si zakoupí projekt rodinného domu z naší nabídky slevu 10% na stínící techniku.