Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Proč projekt rodinného domu od nás

10 důvodů proč objednat projekt rodinného domu od Atelieru NÁŠ DŮM.

Široká nabídka projektových řešení

Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. nabízí výběr z 550 typových řešení rodinných domů. Nabídka je prezentována v katalogu NÁŠ DŮM a na internetových stránkách www.nasdum.cz.

Tradice a dlouholetá zkušenost

Spolu s naším generálním dodavatelem projektové dokumentace Architektonickou kanceláří Křivka s.r.o. se již více jak 12 let věnujeme projektování rodinných domů. Konstrukční a dispoziční řešení našich rodinných domů jsou ověřena mnoha realizacemi a vycházejí hlavně z požadavků našich zákazníků.

Nezávazná konzultace

Každý může navštívit po předchozí domluvě naši kancelář na bezplatné konzultaci a nechat si zodpovědět své dotazy, případně si nechat poradit, jaký by pro něj byl vhodný rodinný dům. Kontaktovat náš můžete na tel. čísle 284 019 155 nebo prostřednictvím e-mailu info@nasdum.cz.

Kompletní nabídka služeb

Poskytujeme kompletní služby zahrnující: lustraci pozemku pro rodinný dům, konzultaci při výběru vhodného rodinného domu, kompletní projektové práce včetně osazení na pozemek, zajištění všech potřebných povolení pro stavbu rodinného domu, vyřízení dotací, zajištění financování stavby, spolupráci při realizaci stavby rodinného domu.

Spojení tradičních a nových materiálů

Projekty rodinných domů, které naleznete v naší nabídce v sobě spojují osvědčené technologie a materiály vhodné pro klimatické podmínky naší republiky, ale i kvalitní novinky pro hrubou stavbu či technické vybavení rodinného domu. Standardně si zákazník může zvolit ze 4 nejpoužívanějších konstrukčních materiálů: pálené cihly, pórobetonu, sendvičového systému a dřevostavby. Všechny návrhy domů jsou ale koncipovány tak, aby byla jejich realizace možná i z jiných stavebních materiálů.

Volba energetické náročnosti domu

Nabízíme zákazníkům možnost zvolit si ze 4 energetických standardů a tím tak nastavit tepelnou potřebu na vytápění projektovaného rodinného domu. Naše projekty jsou dodávány ve standardu Vyhovujícím, Úsporném, Nízkoenergetickém. V roce 2011 jsme do naší nabídky zařadili i projekty ve standardu Pasivním.

Doba a cena dodání projektu rodinného domu

Nespornou výhodou typové projektové dokumentace je její cena. Typový projekt rodinného domu beze změn, který je dostačující pro získání stavebního povolení, je možné zakoupit již od 26 600 Kč bez DPH. Druhou výhodou je i doba dodání typové projektové dokumentace, která činí 4 týdny od písemné objednávky, uhrazení 40% zálohy z ceny dokumentace a dodání potřebných podkladů.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi

Každému zákazníkovi garantujeme individuální přístup. Projekt rodinného domu zpracujeme přesně podle Vašich představ, ať už se jedná o typový projekt rodinného domu, který upravíme podle Vašich přání, anebo se jedná o individuální projekt rodinného domu.

Bonusy a výhody pro naše klienty

Díky našim partnerským firmám můžou klienti při realizaci rodinného domu využít zajímavé slevy na materiály a výrobky pro stavbu rodinného domu. Mnoho doplňkových projektů k rodinnému domu zpracujeme jako bonus ZDARMA.

Pomoc při realizaci stavby

Aby bylo zaručeno, že stavba rodinného domu probíhá přesně podle projektové dokumentace, nabízíme zajištění autorského dozoru na stavbách. Díky našim partnerským stavebním firmám zprostředkujeme v případě zájmu dodavatele stavby.