Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Poradenská činnost

Jakékoliv dotazy týkající se projektů rodinných domů i další činnosti spojené s přípravou a výstavbou rodinného domu Vám ochotně odpoví náš specialista. Úvodní konzultace je zdarma, následná poradenská činnost v průběhu zpracování projektu je v ceně projektu.

Náš odborník s Vámi ochotně projde vše, co budete potřebovat pro rychlé a jednoduché získání podkladů pro projekt rodinného domu. Osobně Vám pomůže zvolit pro Vás ideální variantu materiálového i energetického standardu a odpoví i na detailní dotazy týkající se získání souhlasu s provedením stavby a realizace stavby samotné. Získáte i rady k užívání navržených technologií a hotového rodinného domu.

V rámci konzultací lze samozdřejmě vysvětlit požadavky na veškeré části projektu rodinného domu a domluvit dílčí změny, které budou odpovídat Vašim individuálním potřebám.

Od okamžiku, kdy se rozhodnete objednat projekt rodinného domu, s Vámi bude veškerou poradenskou činnost provádět projektant, který bude zpracovávat Váš projekt rodinného domu a je osobně seznámen s konkrétní situací.

V případě zájmu nás kontaktujte pomocí následujících kontaktů:
Architektonická kancelář Křivka s.r.o.
Bedřichovská 2183/16,
182 00, Praha 8

Tel: +420 211 155 190
E-mail: info@arch-krivka.cz

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA