Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Novinky Atelieru NÁŠ DŮM

Návrh interiéru - Vašeho nového domova

Naším cílem je vytvoření jedinečného interiéru s nezaměnitelnou atmosférou v souladu s nároky a představami našich klientů.číst více

Rodinný dům s bonusem - výhody ke každému projektu rodinného domu

S projektem rodinného domu od Atelieru NÁŠ DŮM

a stavebními materiály od Raab Karcherzískáte bezkonkurenční bonusy ...............................

číst více

Online konzultace po Skypu

Všem zájemců o stavbu rodinných domů !

Vaše dotazy ohledně projektové přípravy rodinného domu, výběru vhodného rodinného domu, ohledně volby mezi typovou a individuální dokumentací a další Vám zodpovíme v pohodlí Vašeho domova !

číst více

Jak správně vybrat rodinný dům ?!

Atelier NÁŠ DŮM přichází s novou službou, která zájemcům o stavbu rodinného domu nejen usnadní výběr rodinného domu, ale zároveň jim umožní zpřehlednit veškeré jejich požadavky, nároky a představy o rodinném domě.

číst více

Energetický posudek domu

Energetický posudek je komplexním rozborem Vašeho domu z hlediska hospodaření s energiemi včetně předběžného návrhu stavebních opatření, jejich dopadu na snížení energetické náročnosti objektu, ceny jednotlivých stavebních opatření a zhodnocení návratnosti investic.

číst více

Rostoucí rodinné domy s garantovanou cenou

Dům růst nemůže – pravda, ale může se přístavbami, přestavbami a nástavbami zvětšovat – tedy je to určitá forma růstu.
Představujeme řadů projektů rodinných domů s názvem Berta, které s postupným koncepčním růstem již počítají v základním návrhu.

číst více

Úpravy typového projektu v základní ceně dokumentace

Pokud jste si vybrali v naší nabídce typových projektů rodinný dům, ale chtěli byste dům přizpůsobit Vaší individuální představě, drobné úpravy (např.: posunutí nenosné příčky, menší úpravy vnějších i vnitřních otvorů tj. oken a dveří, atd.) Vám zpracujeme v základní ceně typové dokumentace.

číst více

Rodinné domy s garantovanou cenou od 785 000 Kč

Nabízíme výstavbu rodinného domu na klíč do 5 měsíců (jako dřevostavba) od zahájení stavby. Ceny jsou garantované dodavatelem stavby. Ceny na klíč jsou vč. kompletní dokumentace pro stavební povolení (projekt rd, osazení, PENB)

číst více