Nízkoenergetické a pasivní projekty rodinných domů

Atelier NÁŠ DŮM nabízí téměř 400 rodinných domů v Nízkoenergetickém standardu. Tyto rodinné domy splňují požadavek pro nízkoenergetické domy, tzn. dodržení celkové roční měrné potřeby tepla na vytápění pod 50 kWh/m2. U všech projektů nízkoenergetických domů z naší nabídky, je možno si zvolit i jeden ze 4 konstrukčních materiálů (pálená cihla, pórobeton, vápenopísková cihla, dřevostavba).

Atelier NÁŠ DŮM představuje novinku ve svém sortimentu typových projektů - pasivní projekty rodinných domů. Všechny tři projekty mají měrnou roční potřebu tepla na vytápění 15 kWh/m2, což znamená, že jejich orientační provozní náklady v náročnosti na vytápění se pohybují do 6 000 Kč za jeden rok.

Neplaťte první tři roky náklady na vytápění v pasivním domě z naší nabídky!

Ano, čtete správně. Všechny projekty našich pasivních domů mohou využít této služby uskupení SENUB, jehož zakládajícím členem je náš hlavní partner Architektonická kancelář Křivka s.r.o.. Uskupení SENUB (Systémy energeticky úsporných budov) vzniklo za účelem pomoci investorům se bezpečněji dostat k jejich vlastním pasivním domům, a to od fáze financování stavby, přes architektonický návrh až po vlastní realizaci stavby s využitím kvalitních materiálů a technologií renomovaných značek dostupných na českém trhu.

Více podrobností o této nabídce zde: SENUB – Teplo domova na 3 roky zdarma