Individuální projekty rodinných domů www.arch-krivka.cz | Projekty rodinných domů s dotací www.bonusdum.cz


Bonusy k projektu

Každý zákazník, který si u nás objedná typovou projektovou dokumentaci rodinného domu z naší nabídky, má možnost nechat si zpracovat zcela ZDARMA typový projekt garáže, 3D návrh koupelny, typový projekt žumpy a projekt centrálního vysavače.

Zdarma ke každému projektu rodinného domu

Slevy na materiály a výrobky

Partnerské firmy poskytují všem našim zákazníků, kteří si objednají projekt rodinného domu pro stavební povolení slevy na své materiály a výrobky pro stavbu rodinného domu. Slevy se v průběhu roku mohou měnit. Jejich aktuální výši se dozvíte vždy u našeho obchodního partnera při poptávce a tvorbě cenové nabídky na daný materiál pro stavbu rodinného domu.

Projekt garáže – ZDARMA (běžná cena 3 025 Kč)

Všem našim zákazníkům, kteří si objednali projekt rodinného domu ke stavebnímu povolení, nabízíme projekt typové garáže v projektovém stupni dokumentace pro stavební povolení. Lze si vybrat garáž určenou pro jedno nebo dvě auta a dle tvaru střechy. V základní nabídce je střecha sedlová nebo valbová. Obsah dokumentace: technická zpráva, základy, půdorys garáže, půdorys střechy, pohledy, krov v měřítku 1:100.

3D návrh koupelny - ZDARMA (běžná cena 1 550 Kč)

Ke každému typovému projektu získáte poukaz na 3D návrh koupelny v studiu firmy Koupelny Ptáček.

Projekt žumpy - ZDARMA (běžná cena 1 210 Kč)

Zákazníkům, kteří si objednali projekt rodinného domu ke stavebnímu povolení, nabízíme projekt prefabrikované žumpy v projektovém stupni dokumentace pro stavební povolení. Žumpa nebo-li bezodtoková jímka slouží ke shromažďování splaškových vod, které jsou pak pravidelně vyváženy fekálním vozem do čistírny odpadních vod. Obsah dokumentace: technická zpráva, půdorys a řez v měřítku 1:100.

Projekt centrálního vysavače - ZDARMA (běžná cena 605 Kč)

Součástí typové projektové dokumentace rodinného domu pro stavební povolení je projekt centrálního vysavače. Výhodou je osazení jednotky centrálního vysavače do vedlejších prostor (technická místnost, garáž, komora) a umístění vysavačových zásuvek většinou v hale, na chodbách a v kuchyni. Po zasunutí hadice do vysavačové zásuvky je vysavač funkční. Obsah dokumentace: technická zpráva, schéma půdorysů podlaží a cenová nabídka.