O společnosti

Společnost Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. byla založena v roce 1999 pod názvem Agentura NÁŠ DŮM s.r.o. se zaměřením především na propagaci, nabídku a prodej projektů rodinných domů. Součástí je i vydavatelská činnost se zaměřením na katalogy projektů rodinných domů.
Vedle této stěžejní náplně bylo cílem firmy poskytovat zájemcům o stavbu rodinných domů informace o jejich stavbě v maximálním rozsahu.

Společnost Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. nese tento název od 14. 8. 2009.

Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. se svojí nabídkou (celkovým množstvím rodinných domů, množstvím a růzností dispozic, forem a velikostí rodinných domů) řadí mezi nejvýznamnější dodavatele projektů rodinných domů a souvisejících služeb v České republice. Konstrukční, dispoziční a projekční řešení rodinných domů jsou ověřena řadou realizací.

Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. v současné době nabízí celkem 650 projektů rodinných domů ve 4 konstrukčních materiálech (pálená cihla - POROTHERM, pórobeton - YTONG, vápenopísková cihla - SENDWIX, dřevostavba) a 3 energetických třídách (Energetická třída C, Energetická třída B, Energetická třída A).

Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. úzce spolupracuje s Architektonickou kanceláří Křivka s.r.o., která je jeho největším dodavatelem a zpracovatelem projektů rodinných domů. Zapracování změn či úprav typové dokumentace požadovaných klientem je naprostou samozřejmostí.

Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. klientům poskytuje kompletní služby v rozsahu poradenské činnosti, průzkumů a lustrací, typové i individuální dokumentace od zajištění financování až po inženýrskou činnost a technické dozory stavby:

  • lustrace pozemku
  • zajištění projektových podkladů
  • prvotní skici, studie, malé projekty
  • kompletní dokumentace pro stavební povolení
  • prováděcí dokumentace
  • zajištění financování
  • autorské dozory na stavbě

Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. nabízí kompletní zajištění předprojektových a projektových prací všech profesí nejen v rozsahu typové dokumentace, ale i v rozsahu individuálního zpracování dokumentace od lustrace pozemku, zajištění projekt podkladů, prvotních skic, přes dokumentaci až po autorské dozory na stavbě.

V rámci programu RD s BONUSEM nabízí Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. ke všem projektům ve své nabídce až 100% dotaci na cenu projektové dokumentace rodinného domu, a další výhody a servis programu RD s BONUSEM.

Výhody a služby v programu RD s BONUSEM využijte kompletně nebo jednotlivě - v rozsahu podle vlastního výběru.

Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. získal v roce 2009 významné ocenění v celostátní soutěži ČESKÝ ENERGETICKÝ A EKOLOGICKÝ PROJEKT 2008 vypsaný Ministerstvem průmyslu a obchodu a Ministerstvem životního prostředí České republiky.
Rodinný dům NERO 2009 s možností volby energetického standardu a konstrukčního systému získal TITUL 2008 a katalog rodinných domů NÁŠ DŮM XVII byl oceněn UZNÁNÍM POROTY.

Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. se pravidelně zúčastňuje celostátních a regionálních výstav.

Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. spolupracuje s nejvýznamnějšími výrobci a dodavateli stavebních výrobků a materiálů v České republice.

Pokud uvažujete o stavbě rodinného domu, obraťte se na nás e-mailem nebo telefonicky. Rádi Vás osobně uvítáme v prostorách naší firmy na nezávazné a bezplatné konzultaci na adrese:

Atelier NÁŠ DŮM s.r.o.
U Strouhy 298/3
196 00 Praha 9 - Miškovice

Tel: +420 211 155 199
Mob: +420 732 480 710
E-mail: info@nasdum.cz