Isover

ISOVER Název společnosti: Divize Isover, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.

Adresa: Počernická 272/96, 108 03 Praha 10 - Malešice
Kraj: Hlavní město Praha
Telefon: +420 494 331 331
E-mail: info@isover.cz
WWW: http://www.isover.cz

Činnost firmy:

Kompletní nabídka sortimentu značky ISOVER zahrnuje produkty z minerální i skelné vlny, extrudovaného a expandovaného polystyrenu a doplňky pro systémová izolační řešení.

Materiály Isover jsou určeny nejen pro tepelnou izolaci, ale slouží i jako ochrana před hlukem či jako součást požární bezpečnosti a významně přispívají ke snižování energetické náročnosti budov. Isover je v České republice dlouhodobě č. 1 na trhu tepelných izolací a firmou nabízející nejširší sortiment tepelných, zvukových a protipožárních izolací v té nejvyšší kvalitě. Má zde 3 výrobní závody: Častolovice – moderní závod na výrobu minerálních izolací s tradicí již téměř 50 let, velká část produkce se exportuje. V závodech v Českém Brodě a Lipníku nad Bečvou se vyrábí výrobky z expandovaného polystyrenu.
Společnost Isover ČR je tak schopna poskytovat zákazníkům možnost objektivního řešení týkajícího se výběru a aplikace jednotlivých typů izolací. Samozřejmostí je odborné poradenství při volbě nejvhodnějšího typu izolačního materiálu pro dosažení optimálního řešení přesně dle potřeb a požadavků zákazníků, a to jak po stránce technické, tak také po stránce ekonomické. Isover dlouhodobě podporuje a rozvíjí strategii Multi-komfortního domu – bydlení zajišťujícího ten nejvyšší tepelný a akustický komfort, trvale čistý a zdravý vzduch v interiéru, požární bezpečnost, a to vše při nízkých nákladech na provoz a ohleduplnosti k životnímu prostředí.

Isover vyvíjí, vyrábí a prodává izolační materiály již od roku 1936. Každá druhá střecha v Evropě je izolovaná materiály Isover, v USA každý pátý dům. Isover, jedna z divizí francouzského koncernu Saint-Gobain, je největší světový výrobce izolací s působností a výrobními závody po celém světě.

Saint-Gobain, světový lídr v oblasti bydlení a stavebnictví, projektuje, vyrábí a distribuuje materiály pro stavebnictví, nabízí inovační řešení s cílem vyhovět rostoucí poptávce na nově vznikajících trzích, ale i řešení v oblasti energetické efektivnosti a ochrany životního prostředí. Saint-Gobain vyznává životní styl, kde se péče o komfort, bezpečnost a estetiku sdružuje s péčí o životní prostředí. Skupina Saint-Gobain byla založena již v roce 1665 a může se tak pyšnit téměř 350 lety zkušeností. Působí v 64 zemích světa a zaměstnává více než 200 000 osob. V České republice najdete celkem 16 výrobních závodů s více než 4 000 zaměstnanci.

Soubory ke stažení